Прес-реліз
22.10.2020, 13:53

Особливості вибору автомобільних шин

Особливості вибору автомобільних шин - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Нижче розберемо основні рекомендації та поради, які допоможуть зробити правильний вибір

Вибір автомобільної гуми може викликати серйозні складнощі, оскільки сучасний ринок пропонує безліч видів шин від різних виробників. Для кожного типу характерні певні параметри, властивості і склад, що використовується для виробництва. Нижче розберемо основні рекомендації та поради, які допоможуть зробити правильний вибір.

Розміри гуми та маркування

Розміри покришки вказуються на боковині колеса, маркування позначає наступні параметри:

  • ширина протектора в міліметрах;
  • габарити профілю;
  • внутрішній діаметр виробу;
  • показник навантаження;
  • індекс швидкості.

Якщо ви плануєте придбати шини в Києві і вибираєте низький профіль, така гума забезпечить більш якісну керованість. У той же час цей тип покришок більш гучний. Індекс швидкості означає найвищу швидкість, під час руху з якою гума зможе витримувати номінальне навантаження.

шини

Преміум-сегмент

Гума цього класу в середньому ходить не менше 25-40 тисяч км. Це забезпечується за рахунок використання якісних матеріалів при виготовленні. Такий пробіг можливий при нормальних умовах експлуатації. Крім того, гума преміум-класу значно виграє в гальмівних параметрах, а також запобігає швидкому зношенню зчеплення. Якісні шини сприяють економії пального і знижують рівень шуму при русі. Купувати їх вигідно в магазині rezina.ua, який є офіційним дилером Michelin, Goodyear, Tigar, Fulda, BF Goodrich, Dunlop і дає 2 роки гарантії на всі шини.

Середній ціновий діапазон

Непогана, але менш якісна альтернатива преміальним моделям. Термін служби трохи нижчий, зате характеристики керованості і гальмування залишаються на рівні. Гума, що відноситься до середнього цінового діапазону, характеризується відмінним співвідношенням ціни та якості. Якщо ваш стиль водіння не агресивний, термін служби шин буде цілком пристойний.

Бюджетна продукція

Найбільш доступний в плані вартості варіант. Економія – завжди ризик, причому, як правило, не виправданий. У теплу пору року літня гума працює так само, як покришки преміум-сегменту, але тільки за умови їзди по сухому покриттю. Швидка їзда по мокрому асфальту не рекомендується, оскільки дешеві покришки значно погіршують керованість.

Що стосується сезонності, то всю продукцію можна розділити на літню і всесезонну. Перша призначена для експлуатації при температурі повітря від +7 градусів і вище. Зимова гума буває шипованою і не шипованою. Перший варіант більше підійде для їзди по ожеледі.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.