RU
Прес-реліз
13.08.2020, 10:16

«ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» - вибір постійних клієнтів

«ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» - вибір постійних клієнтів - Фото

«ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» зарекомендував себе як надійна компанія ще з 2012 року

Якщо і довіряти свою безпеку і збереження майна, то тільки професіоналам. Досить багато приватних охоронних компаній сьогодні конкурують між собою за право займати лідируючі місця на ринку охоронних послуг. Але при виборі охоронної компанії клієнт в першу чергу дивиться на її репутацію і престижність.

Хороший старт

«ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» зарекомендував себе як надійна компанія ще з 2012 року. З кожним роком компанія набирає темп і розширює свої можливості. Охоронна компанія має свої філії у багатьох містах України. Головний офіс знаходиться в Києві, більше інформації на https://ohholding.com.ua/.

Більше 30 000 об'єктів вже знаходяться під захистом компанії. Величезна кількість клієнтів користуються охоронними послугами «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» і залишаються задоволеними якістю обслуговування. Компанія має всі дозвільні документи, ліцензії і сертифікати на свою діяльність.

Квартирне питання

Як уникнути зломів і крадіжок? Охорона квартир в Києві і в інших містах стала найбільш затребуваною послугою в великих мегаполісах. Забезпечення безпеки об'єктів неможливо без використання сучасних охоронних систем. Тому оптимальне рішення для захисту житла і майна - це установка охоронної сигналізації.

З чого починається охорона житла?

Пультова охорона квартири - це цілодобовий моніторинг вашого об'єкта. Вам не треба витрачати час на пошуки охоронного обладнання, достатньо зателефонувати і замовити охорону. Експерти «ОХОРОННОГО ХОЛДИНГУ» проконсультують і підберуть індивідуальну систему охорони, встановлять та підключать до власного пульта централізованого спостереження за лічені години. Щоб не сталося, в разі тривоги виїжджає група швидкого реагування.

Широкий вибір послуг компанії надає можливість підібрати потрібну захист для вашого житла:

 1. Пультова охорона квартир, охорона котеджів і приватних будинків.
 2. Охоронна сигналізація і тривожна кнопка.
 3. Сповіщувачі витоку газу, загоряння і затоплення.
 4. Відеоспостереження.
 5. Пожежна сигналізація.

Крім охорони житла, охоронне агентство працює в таких напрямках як охорона бізнесу, фізична охорона, технічна безпека, пожежна безпека, послуги охоронця. 

Переваги послуги охорони житла «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» підтверджується відгуками

Поставивши своє житло під охорону, ви отримуєте:

 • цілодобове спостереження і контроль;
 • оповіщення про тривоги;
 • оперативне прибуття групи швидкого реагування;
 • використання сучасного обладнання;
 • постійна техпідтримка фахівців;
 • страхові зобов'язання перед клієнтом.

Якісний підхід

«ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» в Києві має величезний офіс з наявністю власного тренувального центру для підготовки професійних охоронців, спортивно-стрілецький клуб, навчальні класи для розвитку профільних фахівців, велика кількість спецавто. Охоронна компанія пропонує якісну охорону, і що важливо - доступну для клієнта. 

До безпеки потрібно підходити з розумом! 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне