RU
Прес-реліз
24.01.2020, 13:27

Офіційний оператор Ланет.TV як альтернатива супутникового ТБ

Офіційний оператор Ланет.TV як альтернатива супутникового ТБ - Фото

Для боротьби з шахрайством з січня 2020 року в Україні будуть запроваджені нові параметри супутникового ТБ

Новини супутникових каналів повідомляють, що 28 січня відбудеться кодування супутникового сигналу й безкоштовна трансляція каналів більш не буде доступна, а це означає, що дивитися супутникове ТБ допоможе тільки офіційний телевізійний оператор. Нові частоти українських каналів будуть закодовані, а транслювати їх легально зможе тільки офіційний провайдер супутникового телебачення в Україні.

Рішення про кодування супутникових каналів було прийняте у зв'язку з декількома причинами:

  1. Вимоги правовласників. Згідно з законом, контент, який купують українські ТВ-канали, повинен транслюватися тільки на території України.
  2. Боротьба з шахрайством. Майже кожен четвертий житель нашої країни дивиться канали України нелегально, самостійно налаштувавши тюнер на прийом частот супутникових каналів 2019.
  3. Удосконалення надання послуг. Офіційний телевізійний оператор України зможе надавати послуги більш якісно: клієнтський сервіс, підтримка 24/7, бонуси та програми лояльності, нові можливості тощо.

Немає сигналу на супутнику, що робити? Можна продовжувати дивитися нішеві, регіональні та інші безкоштовні канали супутникового ТБ, ТБ онлайн; купити новий тюнер для перегляду супутникового ТБ і платити щомісячну абонплату; підключити інший вид телебачення: кабельне, цифрове, аналогове тощо.

Найменш витратним є інтернет-телебачення. По суті, ви можете взагалі нічого не платити (хоча б спочатку). Для перегляду каналів онлайн потрібен стабільний сигнал Інтернет і пристрій з великим екранах (бажано з ОС Андроїд).

Інтернет ТБ має ряд переваг: ви можете 24/7 дивитися IPTV українські канали, дивитися канали онлайн в запису або ж дивитися в прямому ефірі; є батьківський контроль, HD-версії більшості каналів; пізнавальні, стрімінгові та інші вузькоспеціалізовані канали ТБ.

Найбільше позитивних відгуків користувачів зібрав сервіс платного ТБ Ланет.TV. Окрім того, це офіційний телевізійний оператор, який транслює телеканали на території України легально. На YouTube-каналі Ланет.TV ви знайдете безліч роликів, про те, як створити свій обліковий запис, як дивитися ТБ через Інтернет, як користуватися бонусною програмою тощо.

Віддаючи перевагу ТВ онлайн ви можете дивитися онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2+2, НЛО TV та інші вже сьогодні.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне