RU
Прес-реліз
30.03.2021, 15:58

Один рік спільного проекту компанії Євротермінал і Рішельєвського ліцею

Один рік спільного проекту компанії Євротермінал і Рішельєвського ліцею - Фото

Спільний YouTube-проект компанії Євротерминал і Рішельєвського ліцею відзначає рік роботи

Виповнився один рік проекту "Науковий лекторій РЛ", який еволюціонував з розвиваємої компанією "Євротермінал" суботньої STEM-школи в повноцінний науково-популярний YouTube-канал "Richelieu lyceum", призначений для найширшої аудиторії.

Уже рік існує відмінний науково-орієнтований канал, який призначений для всіх, хто цікавиться чудесами науки. Більше сотні лекцій і дві дюжини полегшених курсів з різних наукових дисциплін глядачі можуть знайти за посиланням: "Рішельєвський дистанційний". Треба відзначити, що компанія Євротерминал, в рамках своєї меценатської діяльності, фінансувала проект з самого початку, одночасно надаючи адміністрації ліцею повну свободу вибору.

Перш за все, оскільки цей проект є освітнім, на каналі є плейлисти з дистанційними уроками з української мови, математики, географії, зарубіжної та української літератури і т.і. Введення актуальних Діджитал технологій в процес навчання було здійснено завдяки компанії-спонсора "Евротеминал".

Області пізнання на каналі "Richelieu lyceum"

У прямій трансляції лекторію мова на каналі йде і про сучасні напрацювання в таких областях наукового пізнання, як: наноелектроніка, бізнес-аналітика, нейробіологія, математична логіка, психологія, економіка, мікробіологія, органічна хімія, вірусологія.

Нарешті, окреме висвітлення отримала культурологія, яка ввібрала в себе весь спектр гуманітарних дисциплін і стала для них міждисциплінарної парадигмою. Компанія "Євротерминал" забезпечила повноцінну можливість роботи на цифровій платформі, надавши суттєву підтримку, закупивши необхідне обладнання. Тому в списку плейлистів каналу "Richelieu lyceum" знайдеться щось для всіх, захоплені ви фізикою або хімією, вражені чудесами астрономії, або захоплені філософією – матір'ю всіх наук і їх методологічною основою.

За рік канал досяг позначки в 8 000 підписок, набравши в цілому майже 1,5 млн переглядів. При цьому контент, що випускається на каналі, популярний не тільки в Україні, а й за кордоном в – Німеччині Америці, Англії, Росії, Польщі та Казахстані.

Генеральний директор компанії "Євротерминал" Олександр Ейсмонт зазначає, що "Науковий лекторій", створений Рішельєвським ліцеєм, безсумнівно, є одним з найбільш захоплюючих каналів YouTube, пов'язаних з наукою ".

Проект Рішельєвського ліцею "3 + 1"

В даний час на каналі з'явився концептуальний формат під назвою "3 + 1". Цей проект Рішельєвського ліцею, підтриманий фінансово компанією "Євротерминал", втілює суть наукових комунікацій, демонструючи відеоролики, в яких фіксуються останні наукові новини і передові дослідження з їх ретельної концептуалізації в контексті тієї чи іншої проблематики.

Це інтелектуальна гра-бесіда для тих, хто бажає бути на короткій нозі з наукою. Проект збирає вчених і друзів Рішельєвського ліцею, щоб поговорити про пізнання і науку простою мовою. Наприклад, в самому першому випуску даного формату обговорювалося, що ж таке науковий факт, що свідчить про високий рівень наукової дискусії, присвяченій спробі окреслити межі цього метадискурсивного наукового поняття.

Отже, підписуйтесь на канал, тисніть дзвіночок, залишайте свої коментарі під відео і стежте за новими випусками "Наукового лекторію", оскільки співпраця компанії Євротерминал і Рішельєвського ліцею принесе ще чимало корисного і цікавого!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне