Прес-реліз
22.07.2020, 11:30

Обираємо комбінезони та штани для робочих від виробника

Обираємо комбінезони та штани для робочих від виробника - Фото

Персонал без спецодягу не можна допустити до виконання травмонебезпечних робіт. Правильний вибір робочого одягу — запорука безпечної праці

Спецодяг захищає від впливу несприятливих зовнішніх факторів: високі температури, шкідливі хімікати та ін. Крім того, робоча екіпіровка створює комфорт під час роботи. Трудова діяльність в зручних і безпечних умовах – запорука продуктивності робітників.
Залишається
з`ясувати, як правильно обрати спецодяг, а саме — робочий комбінезон і штани, які зручні та практичні у використанні.

Сезонність робочого комбінезону та штанів

Знаходитися взимку і влітку в одному і тому ж спецодязі — це неправильний підхід. Навіть якщо співробітники в будь-який час року працюють лише в приміщенні, не використовуйте спецодяг не за сезоном.

Для літа підійдуть робочі напівкомбінезони, штани, при покупці яких зверніть увагу на:

Матеріал — натуральний, повинен володіти хорошою повітропроникністю та вологостійкістю.

Колір — щоб уникнути теплового удару під час роботи на відкритому повітрі, обирайте робочі штани світлих відтінків. У приміщенні можна використовувати спецодяг темних відтінків.

Для зимового періоду вибирайте утеплені штани або комбінезони, вони захищають працівників від травм і переохолоджень.

Основні критерії вибору робочого одягу

До робочого одягу застосовуються високі вимоги якими захисними якостями він має володіти:

Безпечний – володіти грязе- і водовідштовхувальними, вогнетривкими властивостями, мати сітловідбивальні елементи (для роботи в темний час доби).

Комфортний — наприклад, комбінезони цінуються робочими за їх зручність у використанні; такий спецодяг не сповзає, його не потрібно поправляти після кожного руху.

Зносостійкий – штани та комбінезони відшиваються зі зносостійких матеріалів, стійких до механічних пошкоджень та багаторазового прання.
Якісне робоче спорядження співробітників говорить про надійність компанії виробника. Нанесіть на робочі комбінезони та штани логотип фірми, щоб підвищити пізнаваність вашого бренду.

Купуємо якісний спецодяг

Кожна компанія повинна забезпечити персонал спецодягом, який захищає від впливу шкідливих зовнішніх факторів. Зверніть увагу на асортимент робочого спорядження виробництва OZON. Ми виготовляємо високоякісні комбінезони та напівкомбінезони, штани та ін., все що потрібно для забезпечення комфортної, продуктивної та безпечної роботи на виробництві.

Не варто економити на якості спецодягу, від цього залежить життя, здоров'я та ефективність роботи ваших співробітників. Звертайтеся в нашу компанію, щоб оформити замовлення на виготовлення комбінезонів, штанів та іншого робочого одягу. Ми співпрацюємо з клієнтами з усіх куточків України. Доступний до замовлення спецодяг Київ, Дніпропетровськ, Одеса та в інших регіонах.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне