RU
Прес-реліз
13.11.2020, 15:30

Nemiroff підписав договір з Фондом державного майна на купівлю Немирівського спиртзаводу

Nemiroff підписав договір з Фондом державного майна на купівлю Немирівського спиртзаводу - Фото

Відповідно, Nemiroff офіційно стає першим приватним власником спиртзаводу в Україні після тривалої монополії галузі

12 листопада 2020 року компанія Nemiroff та Фонд державного майна України підписали договір купівлі-продажу Немирівського спиртзавод.  Сума угоди – 55 млн гривень, відповідно до результатів аукціону, що проходив 15 жовтня 2020 року.

Відповідно, Nemiroff офіційно стає першим приватним власником спиртзаводу в Україні після тривалої монополії галузі.

За попередніми розрахунками компанії, перша інвестиція в модернізацію придбаного заводу складатиме від 300 до 500 тисяч доларів. Це початковий необхідний вклад в обладнання, технології та персонал для того, щоб привести виробництво у відповідність до стандартів компанії, оскільки для Nemiroff важливо, щоб спирт був стабільно високої якості.

"Цією покупкою ми відновлюємо історичну спадщину бренду, яка, згідно з архівними даними, сягає 1752 року. В Немирові виробляли горілку майже за 100 років до того, як Менделєєв захистив свою дисертацію "Про поєднання спирту з водою".  – прокоментував Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff. – І ми горді, що знову зможемо контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва".

Запуск виробництва наразі заплановано на 1 квартал 2021 року, однак точний термін залежатиме від швидкості прийняття та впровадження нового закону про ліцензування, а також від сприяння державних органів в отриманні ліцензії.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне