RU
Прес-реліз
01.09.2020, 10:45

Найдорожчий лот Держгеонадр придбали через майданчик Української енергетичної біржі

Найдорожчий лот Держгеонадр придбали через майданчик Української енергетичної біржі - Фото

Спецдозвіл на користування надрами на Полтавщині придбали за рекордну суму у 650,5 мільйона гривень

31 серпня на електронних аукціонах Прозорро.Продажі відбулися торги за спецдозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ, з подальшим видобуванням нафти та газу (промислова розробка родовищ) на Будищансько-Чутівській площі. Спецдозвіл продавали на 20 років.

За користування полтавськими надрами на аукціоні «змагалися» 5 учасників. І це досить хороша конкуренція для таких торгів. Свідченням цього стала рекордна кінцева вартість лота у 650,5 мільйона гривень. А це на 585% більше початкової вартості.

«З перших днів роботи Держгеонадр на електронних аукціонах Прозорро.Продажі наш майданчик ТБ «Українська енергетична біржа» став їхнім надійним помічником і партнером. Ми консультуємо та допомагаємо організатору заводити лоти у систему. І, зазвичай, активно шукаємо та залучаємо до цих аукціонів і потенційних інвесторів. Тож пишаємося, що і найдорожчий лот придбав учасник, котрий працював через наш майданчик. Адже це наш вклад у розвиток українського видобування нафти і газу»,– говорить Голова біржового комітету ТБ «Українська енергетична біржа» Олексій Дубовський.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне