RU
Прес-реліз
13.05.2020, 11:00

Найбільший завод металевих стелажів в Україні

Найбільший завод металевих стелажів в Україні - Фото

Завод МЕТКАСПОСТАЧ входить у десятку найбільших виробників металевих поличних стелажів, компонентів до них та супутніх матеріалів в Україні

Компанія МЕТКАСПОСТАЧ виробляє продукцію під торговою маркою МЕТКАС. Стелажі МЕТКАС представлені в найбільших магазинах України, таких як Епіцентр, Нова Лінія, Леруа Мерлен та ОЛДІ, а виробничі потужності дозволяють виробляти понад 300000 стелажів щороку. На заводі представлений повний цикл виробництва стелажів від пошуку та закупівлі сировини до доставки в крамниці та до дверей замовника.

Стелажі МЕТКАС збираються без зайвих зусиль та інструментів, а моделі серії «Бюджет» навіть монтуються за принципом лего за допомогою спеціальних з’єднань, які були розроблені спеціалістами заводу для зручності споживачів.

Компанія МЕТКАСПОСТАЧ постачає понад 150000 стелажів на рік по всій території України й 150000 стелажів у країни, серед яких: Німеччина, Литва, Польща, Румунія, Чехія, Словаччина, Болгарія, Грузія, Білорусь і Голландія. Якість виробництва стелажів підтверджується сертифікатом ISO 9001 та відповідає обов’язковим вимогам Європейського Союзу й «Технічним умовам України».

Сфери застосування металевих поличних стелажів неймовірно широкі: від квартири до величезних складських приміщень. Такі конструкції витримують великі навантаження, довговічні, прості в експлуатації та транспортуванні.

Металеві стелажі не мають суттєвих недоліків і задовольняють потреби найвимогливіших покупців. При виборі стелажа необхідно враховувати його призначення в інтер’єрі та звернути увагу на опорну спроможність.

Також слід зважати на такі характеристики:

• для важких речей краще обирати стелажі серії «МКП», які витримують навантаження до 400 кг на полицю;

• мобільність стелажів – також важлива риса, тож зверніть увагу на з’єднання деталей стелажів. Вони можуть мати з’єднання на болтах, як стелаж серії «Рек», «Елегант», «Еталон» чи «Комбі» або на зачепах, як у серії «Бюджет», «Стандарт» чи «МКП»;

• у деяких стелажах є можливість зміни висоти полиць, що важливо для зберігання різногабаритних речей. Ця функція передбачена в усіх моделях МЕТКАС.

• до переваг поличних стелажів також можна віднести можливість коригування висоти. Наприклад, стелажі МЕТКАС із легкістю трансформуються в тумби. 

Завод МЕТКАСПОСТАЧ виробляє не лише стелажі, а й усі складники до них. Серед новинок в асортименті є перфопанель. Вона допомагає організовувати робоче місце в домашніх умовах та в професійній майстерні. Унікальність даної панелі полягає в самій перфорації листів, отвори якої круглої форми та різного діаметру. Таке рішення дозволяє майстрам розміщувати інструменти будь-якої форми так, як зручно.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне