RU
Прес-реліз
17.03.2021, 15:39

Навіщо купувати золотий номер телефону

Навіщо купувати золотий номер телефону - Фото

Консультанти інтернет-магазину Київстару розповіли про головні фішки преміальних номерів і порадили, як вибирати заповітні цифри

Золотий номер – показник статусу й можливість провадити бізнес на новому рівні. Його перевага – у гарному числовому коді, який легко запам’ятати, що одразу вирізняє вас з-поміж інших, зокрема й серед конкурентів. 

Консультанти інтернет-магазину Київстару розповіли про головні фішки преміальних номерів і порадили, як вибирати заповітні цифри.

Що це за номер такий, золотий?

Навіщо купувати золотий номер телефону

Ви самі обираєте той набір цифр, який вам подобається, є зручним або ж з огляду на філософію, переконання чи науку нумерологію. 

Ексклюзивність золотого номера полягає в тому, що ви можете отримати всі однакові числа або ті, що відповідають статусу власника. Хочете бути номером один? Тоді "11-111-111" – ваш варіант. А приклад вдалого телефона, що запам’ятовується: 23-23-232. 

Переваги преміальних номерів:

  • простота. Усі цифри легко запам'ятати, завдяки чому ваш номер миттєво закарбовується у пам’яті друзів, знайомих, партнерів по бізнесу чи клієнтів;
  • виокремлення. Із золотим номером ваш рівень обраності зростає, особливо якщо такі номери має вся сім'я. Логічно вибудовані послідовності можуть бути в кожного члена родини з різницею тільки в останній або першій цифрі;
  • зиск. Преміальний номер можна вигідно здати в оренду компаніям, які потребують комбінації, що легко запам'ятовується, на час проведення акцій або маркетингових досліджень. Найчастіше купівля "телефона" їм нерентабельна – він потрібен на два тижні або місяць, а от оренда є найвідповіднішим варіантом.

Додаткова преміальність і в тому, що кількість гарних номерів, які належать фізичним особам, обмежена.

Як вибрати номер золотий номер телефону

Аби визначитися з цифрами, треба йти від мети придбання:

  • символізм. Можна купити золотий номер, наприклад щоб назнаменувати важливу дату. Весілля, ювілей, народження дитини – події, під які можна придбати ексклюзивну комбінацію цифр на свій смартфон;
  • подарунок. Більше чверті номерів преміального класу купують фізичні особи саме з такою метою. Особлива комбінація – презент, яким дійсно можна здивувати;
  • інвестиція. Частина користувачів створюють бізнес на купівлі й подальшому здаванні в оренду золотих номерів. Компанії готові платити за зручну послідовність цифр, щоб клієнтам було простіше звертатися до них по послуги або брати участь в акціях. Друга частина користувачів розглядають інвестицію як можливість перепродати "золоту комбінацію" за кілька років, але вже значно дорожче. Кількість номерів обмежена, тому ціна на них тільки зростатиме.

Проте частіше золотий номер телефона все ж купують компанії.

Переваги "золота" для бізнесу

Навіщо купувати золотий номер телефону

Прості чи оригінальні комбінації дають змогу кінцевому споживачу легко запам'ятати ваш номер і не тримати в голові назву компанії або її адресу. Завдяки цьому під час продажу товару зникає необхідність шукати мобільний телефон через гугл або на сайті, отже, час від бажання купити до самої купівлі скорочується. Та й наступного разу, щоб придбати товар у тій самій компанії, вже не треба нишпорити в інтернеті, аби пригадати комбінацію цифр.

Золотий номер телефону – це чудова можливість збільшити продажі, показати усім свою статусність й увічнити пам'ятні для вас дати.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне