2 листопада ПрАТ "НАК "Надра України" оголосило аукціон у системі Прозорро.Продажі з продажу нежитлової семиповерхової будівлі у центрі Львова, яка належить товариству на правах приватної власності. Будівля має підвальне приміщення та антресоль. Загальна площа об’єкта – понад 8 тисяч квадратних метрів.

Будівля має усі комунікації: гаряче та холодне водопостачання, водовідведення, опалення, газове та електропостачання. Наявний ліфт. Об’єкт є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Стартова ціна будівлі – 445 000 000 грн.

Успішно завести такий незвичний, цікавий та географічно привабливий лот у систему електронних торгів організатору допомогли на майданчику ТБ "Українська енергетична біржа". Повний супровід у підготовці до цього аукціону пропонують на майданчикові і потенційним покупцям.

"Звертаємо увагу учасників аукціону, що прийом пропозицій триватиме протягом листопада. Проте ми завжди наголошуємо, що не потрібно відкладати усе на останній день. Варто відразу зважувати усі "за" нового придбання та реєструватися на майданчику. І уже 1 грудня дізнаємося ім’я нового власника будівлі у центрі Львова", – підсумовує генеральний директор ТБ "Українська енергетична біржа" Олександр Коваленко.