UA
Прес-реліз
14.09.2020, 10:05

На KMW Special відбудеться дискусія щодо формування нових правила у медіабізнесі

На KMW Special відбудеться дискусія щодо формування нових правила у медіабізнесі - Фото

KMW Special та Представництво ЄС в Україні презентують дискусію «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?»

KYIV MEDIA WEEK Special

Міжнародний онлайн форум

15 вересня | 14:10 – 15:00

Сайт: https://kyivmediaweek2020.com/ 

Участь – безкоштовна

Реєстрація: https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration

Стежте за нашими новинами в соцмережах: Facebook, Instagram

15 вересня в рамках KYIV MEDIA WEEK Special відбудеться панельна дискусія «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?», організована за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Розвиток медіасфери з карантинними обмеженнями набув надшвидкісної динаміки: медіа фактично моделюють картину майбутнього на індивідуальному та глобальному рівнях, ставши ключовими інструментами людської взаємодії. Соціальні медіа створили безпрецедентні в історії можливості для майже безмежного публічного висловлювання та персоналізованого продукування контенту, який в окремих випадках за показниками охоплення аудиторії може конкурувати із корпоративними медійними продуктами. До обговорення цих тем, а також для особливого акценту на європейському досвіді щодо вирішення завдань, які виникають у зв’язку із новими течіями у світовій контент-індустрії, запрошено представників медіакомпаній із ЄС.  

У дискусії візьмуть участь Ян Селлінг (Jan Salling), директор BBC Studios Nordic Format & Productions, засновник та CEO компанії Missing Link Media (Данія), Ґаллагер Фенвік (Gallagher Fenwick), Директор France 24 English (Франція), Андреас Вайзе (Andreas Weise), директор Landesstudio Sachsen-Anhalt, ZDF (Німеччина). Розмову модеруватиме Євген Глібовицький, Експерт з довготермінових стратегій, член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Напередодні KMW Special, 14 вересня, відбудеться KYIV MEDIA WEEK Global Marathon за підтримки Українського культурного фонду. Форум представить ексклюзивну аналітику найбільших медіаринків від Азії до Південної Америки від провідних міжнародних агентств та медіаплатформ: The WIT, K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International, Glance; найсвіжіші дослідження українського аудіовізуального сектору від Media Business Reports; прямі включення авторитетних експертів з різних куточків світу, inspiration talks від зірок індустрії. Участь в обидвох заходах – безкоштовна. Більше  дізнайтесь на сайті https://kyivmediaweek2020.com/ 

Усі зареєстровані глядачі KMW у жовтні отримають White Paper – пост-огляд документ, у якому буде зібрано найцікавішу інформацію, висновки презентацій та дискусій регіональних секцій KMW, а також результати всіх досліджень, що проводяться міжнародними та локальними агенціями спеціально для KMW.

Панельну дискусію підготовлено за підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю організаторів і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.

Програми та проєкти Європейського Союзу в Україні, інституції ЄС, терміни для акредитації медіа, умови публікування коментарів, практичні поради та корисні контакти – уся інформація зібрана в посібнику ЄС для журналістів http://eu-ua.org/sites/default/files/inline/files/guide_for_journalists_0.pdf.

KYIV MEDIA WEEK організовує компанія MRM.

Media Business Reports (MBR) є головним інформаційно-аналітичним партнером KYIV MEDIA WEEK та платформою онлайн-трансляції форуму.

Генеральний партнер KMW Канал «Україна».

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне