Прес-реліз
12.03.2020, 16:06

Мототрактор і мінітрактор: 5 головних відмінностей

Мототрактор і мінітрактор: 5 головних відмінностей - Фото

Купити в Україні недорогу, але потужну техніку можна в компанії «АльянсАгроТехніка»

Мототрактори та мінітрактори використовуються для одних і тих же цілей: культивування ґрунту, прибирання снігу та сміття, обробки присадибної території. Вирішивши купити мінітрактор, багато хто стикається з питанням, чим цей тип сільськогосподарської техніки відрізняється від мототрактора, і який варіант підходить для вирішення конкретних завдань.

Мототрактор – це мотоблок, оснащений додатковим навісним обладнанням. Агрегати цього типу мають невеликий розмір, порівняно просту конструкцію і малу ширину скошування. Мінітрактор – це повноцінний, але невеликий трактор. Він має велику ширину скошування та складнішу, ніж у мотоблока, конструкцію. Трактор можна оснастити різним навісним обладнанням: причіп, окучник, роторна коса, плуг, фреза, граблі тощо.

Різниця в технічних специфікаціях

Під час вибору враховуйте п'ять факторів, що визначають продуктивність і інші технічні характеристики, якими володіє мото- або мінітрактор. Купити таку сільськогосподарську техніку можна як для обробки невеликих ділянок до 10 гектарів, так і для великих площ на кілька десятків гектарів. Ось ключові специфікації, які вам потрібно вивчити, щоб зробити правильний вибір.

  • Двигун. На мототрактори ставлять двигуни потужністю до 24 л.с., а максимальний показник для мінітракторів – 50 к.с.
  • Наявність противаг. На удосконалені мотоблоки противагу не ставлять, адже легка рама на це не розрахована.
  • Трансмісія. У мототехніки рухомий елемент передається за допомогою пристрою, що складається зі шківів і ременів, а от невеликі трактори оснащують карданним валом.
  • Рама та ріжучий блок. Мінітрактори мають посилену раму, тому за умови наявності навісного обладнання можуть використовуватися для посіву або орання. Ріжучий блок до корпуса такої техніки кріплять спереду, а не ззаду, як у випадку з більш масивними пристроями.
  • Тип приводу. Мототрактори мають привід на одну вісь, а більш потужні агрегати – повний.

Якщо ви плануєте обробляти ділянку площею до 10 га, обирайте мототрактор, а якщо понад 20 гектарів – мінітрактор. Купити в Україні недорогу, але потужну техніку можна в компанії «АльянсАгроТехніка». Консультант завжди на зв'язку і готовий підібрати вдалий варіант з урахуванням важливих для кожного клієнта об'єктивних параметрів: типу рельєфу, виділеного бюджету і рівня ремонтопридатності.

Чому саме «АльянсАгроТехніка»

Компанія «АльянсАгроТехніка» – це постачальник найкращих сільськогосподарських агрегатів від відомих світових виробників.

  1. У магазині та на складі – завжди в наявності деталі для сільськогосподарської техніки, представленої на сайті.
  2. Представництва компанії є в більшості міст країни, тому ви зможете отримати покупку прямо в день замовлення. На місце виїде майстер, який надасть вам подальші, а також допоможе підібрати витратні матеріали та навісне обладнання.
  3. Якщо ви вирішили купити мінітрактор, ціна в компанії «АльянсАгроТехніка» точно виправдає ваші очікування. Тут можна знайти недорогі китайські моделі з досить потужними моторами, які за технічними характеристиками не поступаються європейським товарам.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне