Прес-реліз
10.02.2020, 10:55

Можливості інтеграції Microsoft Teams та ВАТС Stream Telecom

Можливості інтеграції Microsoft Teams та ВАТС Stream Telecom - Фото

Інтеграція Microsoft Teams і Stream Telecom дозволяє компаніям знижувати витрати на зв'язок, об'єднувати співробітників в одному робочому просторі

Хмарний корпоративний сервіс Microsoft Teams об'єднав багато корисних напрямків для бізнесу і створив комфортне робоче середовище для компаній. За допомогою сервісу можна об'єднати працівників в різних частинах країни або навіть світу, створивши єдиний робочий простір.

Платформа цікава як для великих корпорацій з безліччю офісів і представництв, так і для малого бізнесу і навіть фрілансерів. Можливість інтегрувати сервіс зі сторонніми додатками створює необмежені горизонти для адаптації Майкрософт Тімс під потреби кожної компанії.

Інтеграція Microsoft Teams та інтернет-телефонії

Компанія Stream Telecom завершила інтеграцію свого сервісу з Teams в серпні 2019 року, і вже в грудні того ж року було реалізовано перше успішне комерційне підключення. Налаштування сервісу замовило керівництво глобальної мережі закладів ресторанного господарства, які знаходяться в різних країнах СНД.

У компанії працює більше 200 співробітників, а віддаленість офісів створює труднощі в комунікації. Мережа вже працювала в Teams, але була змушена витрачати додаткові кошти на хмарну АТС, для відстеження і контролю комунікацій з клієнтами.

Після інтеграції Майкрософт Тімс із хмарною IP-телефонією від Стрім Телеком клієнт отримав ряд важливих переваг:

  • дзвінок відразу приходить в сервіс Teams, не потрібні додаткові номери і телефони;
  • ведеться контроль комунікацій зі створенням декількох видів автоматичних звітів;
  • витрати на зв'язок скоротилися в 2 рази, поліпшився контроль роботи співробітників.

Вартість і особливості підключення

Для роботи з Microsoft Teams в стандартному режимі вам буде потрібна АТС і ряд додаткового обладнання. Вартість придбання і налаштування пристроїв доступна не для кожної компанії. У Stream Telecom є готове рішення - хмарна телефонія, яка позбавляє клієнта від такої необхідності, як покупки дорогого обладнання.

Додатково ви можете користуватися можливостями CRM, контролювати роботу менеджерів з продажу, управляти всіма функціями телефонії з вашого облікового запису в сервісі. Для підключення достатньо мати пристрій, з якого можливий вихід в інтернет.

Stream Telecom - досвід та гарантії

Компанія Stream Telecom підключила до сервісу інтернет-телефонії для бізнесу вже більше 4 700 компаній, більше половини клієнтів користуються фірмовим рішенням StreamCRM для автоматизації бізнес-процесів. Власні розробники регулярно презентують нові можливості CRM-системи, проводять складні підключення за 1-2 робочих дні і працюють над вирішенням завдань кожного клієнта.

Інтеграція телефонії у Бітрікс24, Microsoft Teams та інших корисних сервісів для бізнесу, дає можливість автоматизувати управлінські функції, створювати звіти і отримувати доступ до детальної статистики у декілька кліків. Саме тому бізнес обирає Stream Telecom для оптимізації витрат на телефонію і для пошуку найбільш сучасних технологічних рішень в сфері бізнес-комунікацій.

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне