RU
Прес-реліз
28.09.2020, 17:01

Мобільні оператори стають серйозними гравцями на фінринку України – Альона Дегрік-Шевцова

Мобільні оператори стають серйозними гравцями на фінринку України – Альона Дегрік-Шевцова - Фото

За словами CEO fintech-компанії LeoGaming, , одна з найважливіших рис, на якій акцентує увагу користувач, це швидкість проведення платежу і комісія

"Україна б'є рекорди за кількістю токенізованих транзакцій і карт. У 2019 році Україна була в ТОП-5 країн за кількістю безконтактних платежів, a Mastercard повідомляв про збільшення NFC-транзакцій в 90 разів. Просто вдумайтеся в цю цифру. Неочевидна відповідь – те, як розвивається мобільна комерція. Оплата мобільним балансом – це унікальний досвід для України, що перетворює "велику трійку" операторів зв'язку в найсерйозніших гравців на фінансовому ринку з, без перебільшення, найбільшою базою користувачів і можливостями для її таргетингу. Варто віддати належне мобільним операторам: вони проводять колосальну роботу з Національним банком України, роз'яснюючи процедуру ідентифікації користувача. Так що, можна сказати, це спільний тріумф мобільних операторів і Національного банку", – зазначила в інтерв'ю івиданню PaySpace Magazine CEO fintech-компанії LeoGaming Олена Дегрік-Шевцова.

За її словами, коронакриза також істотно вплинула на ринок ігрових платежів і грошових переказів.

"Однозначно користувач, з урахуванням того, що у нього з'явився додатковий час, став більш підкованим і вимогливим в сфері фінансових технологій. Він розібрався, яку послугу надає та чи інша платіжна система, де він може отримати більше переваг для себе (тих же кешбеків, наприклад), він зрозумів, що йому як користувачу вигідно в даний момент часу. Для клієнта цей період став періодом відкриттів нових учасників платіжного ринку, через які він переказував грошові кошти і з якими у нього сформувався певний досвід: платіжні термінали, безконтактні платежі або оплати карткою на сайті", – підкреслила Олена Дегрик Шевцова.

За її словами, одна з найважливіших рис, на якій акцентує увагу користувач, це швидкість проведення платежу і, природньо, комісія.

"В ідеалі вона повинна бути відсутньою, а краще, щоб ми ще трохи доплачували. Ми це бачимо тепер з кешбекамі", – зазначила CEO fintech-компанії LeoGaming.

LeoGaming – відома в Україні fintech-компанія, в цьому році відзначила своє десятиріччя. Почавши як сервіс прийому платежів для поповнення рахунків онлайн-ігор, ігрових сервісів і електронних гаманців, вони розвинулися до розробника комплексних платіжних рішень для бізнесу з міжнародною платіжною системою в топ-5 українського ринку з грошових переказів (за даними НБУ).

На початку цього року компанія IT Solutions, яка є технічним вендером багатьох розробок компанії LeoGaming, отримала статус оператора послуг платіжної інфраструктури.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне