Прес-реліз
27.03.2020, 16:21

Медичні маски: попит, виробництво, рентабельність

Медичні маски: попит, виробництво, рентабельність - Фото

Попит на дану продукцію буде зростати в залежності від того, наскільки продовжать карантинний і посткарантинний період

З початком епідемії коронавируса в світі різко зріс попит на продукти першої необхідності - медичні препарати, засоби особистої гігієни та продукти харчування. Україна не стала винятком. З введенням карантину в середині березня, в країні почав спостерігатися дефіцит засобів особистого захисту: стерильних масок, антисептиків і рукавичок. З поширенням коронавируса в нашій країні, на полицях аптек відразу стало менше такої продукції. Якщо вони і з'являються в аптеках, то часто лише вранці та їх відразу великою кількістю розкуповують відвідувачі.

Попит на дану продукцію буде зростати в залежності від того, наскільки продовжать карантинний і посткарантинний період.

Виробництво масок

Разом з тим, виробництво масок для обличчя для українського бізнесу може стати вигідною нішею в умовах, що склалися.

Залежно від комплектації виробнича потужність такої лінії становитиме від 50 до 150 масок за хвилину. Лінія складається з двох і більше блоків в залежності від продуктивності.

Перший блок формує саму маску, інші потрібні для кріплення гумок. Оскільки продуктивність блоку припаювання дещо менше, ніж основного обладнання, таких машин потрібно декілька.

Фабрика, що перевіряється компанією Fialan, за лютий-березень експортувала в країни Європи понад 200 комплектів даного обладнання.

Розрахунок рентабельності запуску виробництва масок

Продажна вартість масок зараз в Україні оптом 5-10,5 грн/штука, собівартість матеріалів на виготовлення 1 маски близько 1,00 грн. Візьмемо середню ціну в 7 грн за одиницю. Устаткування в середньому може виробляти 120 масок за 1 хвилину. Якщо працювати в 2 зміни по 8 годин, враховуючи, що виробниче час у нас 16 годин на добу. Отримуємо виробничу потужність 115 тис. Шт. масок на добу. Прибуток з однієї маски 6 грн.

Разом, 690 тис. Грн / добу «брудними». Припустимо, що 3 тижні після поставки і до початку спаду попиту - 690 тис. * 21 день = 14,5 млн грн. За сьогоднішнім курсом (28) отримуємо $ 518 тис.

Витрати: амортизація обладнання, фонд оплати праці, оренда приміщення.

Разом чистий прибуток за один місяць складе $ 508 тис.

Спрогнозуємо ситуацію, що з 1 травня відрегулює ситуація і цінник впаде до 3-4 грн на опті. У будь-якому випадку, ще за 3 місяці ви отримаєте $ 700 тис. Чистими.

Для отримання комерційної пропозиції з поставки лінії зв'яжіться з експертами компанії Fialan за тел. 0442233232

Отправить:
Теги: Fialan
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне