RU
Прес-реліз
06.04.2021, 13:40

Майданчик УУБ підготував найбільше учасників із малої приватизації у І кварталі 2021 року

Майданчик УУБ підготував найбільше учасників із малої приватизації у І кварталі 2021 року - Фото

Найпомітнішими аукціонами першого кварталу стали торги за підприємства спиртової галузі

Протягом січня-березня цього року уже відбулося майже 200 аукціонів із малої приватизації у системі Прозорро.Продажі. За результатами торгів бюджети різних рівнів отримають перший мільярд у 2021-му.

Найпомітнішими аукціонами першого кварталу стали торги за підприємства спиртової галузі. Цього року продали уже 5 місць провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт": Мишковицьке, Луцьке, Дубов’язівське, Вишняківське та Тхорівське. Загалом за підсумками цих торгів державний бюджет отримає понад півмільярда гривень.

"Традиційно на майданчику Української універсальної біржі надають повний супровід у підготовці до аукціонів як організаторам, так і учасникам. Наші менеджери допомогли успішно завести у систему лоти із Дубов’язівським та Вишняківським МПД. А також повноцінно та ґрунтовно підготували до торгів переможця за Тхорівське підприємство. За нього боролися 4 інвестори", – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Серед іншого на майданчику УУБ учасники придбали майновий комплекс ДП "Літинський автобусний парк" на Вінниччині, кілька об’єктів незавершеного будівництва на 3 000 кв. м. та 2 600 кв. м. на Київщині, нежитлові приміщення у столиці, громадський будинок на Полтавщині. За останній об’єкт у місті Хорол конкуренція була досить великою: на триповерхову будівлю претендувало аж 14 інвесторів. В результаті стартова ціна із 29,8 тисячі грн зросла до 10 млн грн.

Загалом за підсумками аукціонів 3 місяців 2021 року на майданчику Української універсальної біржі підготували найбільше учасників до аукціонів та допомогли організаторам успішно завести у систему чверть лотів від загальної кількості.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне