RU
Прес-реліз
02.04.2021, 17:57

Львівський локомотиворемонтний завод став переможцем премії "Вибір країни"

Львівський локомотиворемонтний завод став переможцем премії "Вибір країни" - Фото

Отримана нагорода підтверджує якість послуг підприємства та засідчує визнання його досягнень

ПрАТ "Львівський локомотиворемонтний завод" заснований у 1861 році, а отже це понад півтора століття праці, досвіду та підтримки в належному стані локомотивної тяги для залізниць України та за її межами. Його по праву можна вважати одним з провідних підприємств машинобудівної галузі західного регіону України.

За роки свого існування товариство вписало багато славних трудових сторінок в історію м. Львова. Пройшовши велику смугу перешкод, випробувань -тим самим отримавши чималий запас досвіду та наснаги рухатись вперед.

Завод здійснює капітально – відновлювальні ремонти електровозів, як постійного, так і змінного струму, модернізації електровозів, випуск лінійної продукції: електричних машин, колісних пар та виготовлення запчастин. Основою нашого успіху є фаховий трудовий колектив, спільна робота в команді, а також відданість своїй справі кожного робітника.

Отримання нагороди "Вибір Країни" підтверджує якість наших послуг, визнання наших досягнень, мотивує рухатись вперед вдосконалюватись і підтверджувати отриманий статус.

Наша стратегічна ціль -довготривалий успіх та вклад в економіку держави. ПрАТ "Львівський локомотиворемонтний завод" підприємство, що має свою історію, але працює на розвиток та вдосконалення, щоб йти в ногу з часом, постійно покращуючи послуги для своїх клієнтів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне