RU
Прес-реліз
22.07.2020, 13:05

LNZ Group запрошує на LNZ Hub-2020!

LNZ Group запрошує на LNZ Hub-2020! - Фото

З 3-го серпня по 31 серпня у вас буде можливість відвідати LNZ Hub, отримати відповіді на свої запитання, дізнатися багато корисної інформації

LNZ Hub — це унікальна технологічна платформа, яка дозволяє наочно продемонструвати технології, продукти та гібриди, які використовуються на полях LNZ Group, а також новітні агротехнічні розробки, які дозволяють розкрити максимальний потенціал врожайності.  

З 3-го серпня по 31 серпня у вас буде можливість відвідати LNZ Hub, отримати відповіді на свої запитання, дізнатися багато корисної інформації від професіоналів і отримати відповіді на будь-які питання.  

На LNZ Hub представлено: 10 блоків, загальною площею 20 га, де висіяна вся лінійка зернових та силосних гібридів бренду UNIVERSEED та 20 ексклюзивно нових гібридів  соняшнику. Крім цього, понад 50 ділянок демонстрацій технологій захисту DEFENDA на ярій пшениці, кукурудзі, сої та соняшнику.   

Вперше в Україні, у рамках платформи LNZ Hub запущено  проект “Краш-тест”, де свідомо демонструються типові помилки, яких припускаються аграрії. Мета проекту - недопущення помилок надалі та отримання стабільних прибутків у аграріїв. 

Детальніше про LNZ Hub-2020, а також контакти представників ви знайдете у запрошенні, яке можна завантажити за посиланням 

На LNZ Hub дотримуються рекомендованих заходів від МОЗ. Щоб ваше перебування на LNZ Hub було максимально безпечним- кількість відвідувачів буде не більше ніж 7-8. Дякуємо за розуміння. 

Реєстрація для відвідування LNZ Hub 2020

Офіційний сайт компанії LNZ Group

Офіційний сайт сучасного бренду генеричних засобів захисту рослин

Офіційний сайт бренду високоякісних гібридів зернової та силосної кукурудзи

Інтернет-магазин агропродукції

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: LNZ Group, LNZ Hub-2020
Популярне