UA
Прес-реліз
21.08.2020, 11:17

Лікування алкоголізму в Києві: як розірвати кайдани залежності?

Лікування алкоголізму в Києві: як розірвати кайдани залежності? - Фото

Допомогти розірвати ці пута здатне комплексне лікування алкоголізму в Києві

Алкоголік — людина, яка втратила нормальний вигляд, а весь її світ зводиться до вживання спиртних напоїв. Її долає злість, внутрішнє роздратування, невисловлений ​​біль, який вона переносить на сім'ю або оточення. Допомогти розірвати ці пута здатне комплексне лікування алкоголізму в Києві — під керівництвом лікарів особистість відновлюється, змінюється й повертається до нормального життя.

Як перемогти алкоголізм?

Самостійно зарадити цій біді майже неможливо. Не помічаючи цього, близькі мимоволі виявляються в співзалежності, послідовно знищуючи власне життя на догоду тому, хто повільно занурюється в безодню безвиході. Марно вірити обіцянкам «зав'язати», адже алкоголік не оцінює серйозність ситуації. Але при наявності таких симптомів вживання спиртних напоїв перестає бути способом розслабитися або зняти стрес, а значить, можна сказати про формування стійкої залежності:

  • втрата контролю над ситуацією (людина жертвує роботою, відносинами, пропускає важливі заходи);

  • неможливість зупинитися;

  • вживання спиртних напоїв упродовж декількох днів;

  • провали в пам'яті;

  • невмотивована агресія;

  • опохмілення.

Лікування від алкоголізму в Києві

Вид алкогольного напою не має значення: пиво, горілка, вино, слабоалкогольні коктейлі. Головне — частота й кількість спиртного. Відсутність самоконтролю, неможливість виконувати побутові функції, продовжувати роботу, розрив зв'язків із друзями та конфлікт з родичами. Радість, розваги, хобі, сімейні свята — всі ці щасливі моменти алкоголіку замінює алкоголь і ті, хто розділяє з ним цю згубну пристрасть. Можна ховати гроші або спиртне, повісити на кімнати замки, але це не дасть результату. Тільки комплексний підхід та звернення в реабілітаційний центр стануть єдиним можливим виходом.

Етапи лікування алкоголізму

Відновлення особистості неможливо, поки організм не буде очищений від отрути — абстинентний синдром доставляє сильний біль, через що робота з психотерапевтом стає неможливою. Детоксикація є початковим етапом, після чого пацієнт переходить до наступної стадії лікування:

  • реабілітація — медикаментозна підтримка організму, лікарський контроль 24/7, підбір препаратів для відновлення нормальної роботи всіх органів і систем;

  • індивідуальна та групова робота з психологами — виявлення причин, які призвели до формування стійкої залежності, усунення тригерів, опрацювання болючих ситуацій;

  • ресоціалізація — зустрічі з представниками духовенства, творчі заняття, програми навчання, що дозволяють направити вектор розвитку в потрібну сторону.

Протягом лікування пацієнт знаходиться далеко від сім'ї та негативного оточення. Завдяки цьому додому повертається оновлена ​​людина, яка прийняла тверде рішення відмовитися від згубної пристрасті та готова будувати своє майбутнє без спиртних напоїв.

Лікування алкогольної залежності в Києві

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне