Прес-реліз
05.02.2020, 08:00

ЛІГА:ЗАКОН запустила плагін для пошуку нормативних актів

ЛІГА:ЗАКОН запустила плагін для пошуку нормативних актів - Фото

Компанія ЛІГА:ЗАКОН запустила безкоштовний плагін для пошуку нормативних документів

Знайти потрібний нормативний акт стане простіше. Компанія ЛІГА:ЗАКОН розробила і запустила безкоштовний плагін для браузера Chrome.

«Дуже багато українців цінують інформаційно-правову систему ЛІГА:ЗАКОН. Щодня відбуваються тисячі запитів в її базі. Тепер з'явилася можливість прямо в браузері Chrome здійснювати пошук по базі ЛІГА:ЗАКОН - досить встановити спеціальне безкоштовне розширення для браузера», - кажуть в компанії.

Розширення буде корисним юристам, бухгалтерам, журналістам і представникам інших професій, які часто використовують у своїй роботі або професійної діяльності ті або інші нормативно-правові документи.

«Найчастіше пошук правової інформації здійснюється прямо в рядку Google. Як результат - величезна кількість посилань на різні джерела інформації. Зрозуміти, які документи актуальні, чи достовірні отримані дані, і чи можна на них посилатися, можна тільки переконавшись, що джерело надійне. База ЛІГА:ЗАКОН - саме таке надійне джерело. Інформація в ній оновлюється регулярно і завжди є найактуальнішою», - розповів Валерій Решетняк, директор LegalTech-бізнесу ЛІГА:ЗАКОН.

Як працює плагін для Chrome

Встановивши плагін ЛІГА:ЗАКОН в Chrome, ви зможете прямо поверх сайту, в якому працюєте або читаєте новини, відкрити вікно пошуку і знайти потрібний закон або постанову. Після закінчення пошуку, ви можете закрити вікно плагіна і продовжити свою роботу на сайті.

Документи можна шукати за категоріями - «Закони», «Законопроекти», «Укази», «Постанови» тощо.

Розширення дозволяє отримати доступ до повнофункціональної інформаційно-правової бази ЛІГА:ЗАКОН безкоштовно. Воно також збереже історію пошуку - до документу можна буде повернутися в будь-який час.

Крім того користувач буде отримувати повідомлення про внесення змін до документів, що його цікавлять, для цього їх потрібно лише поставити на контроль.

«Для професійних юристів, які щодня працюють з пошуком і моніторингом «нормативки», наш плагін може стати зручним і надійним помічником. Юристу не потрібно переходити між вікнами - можна здійснювати пошук в тому ж вікні браузера. Понад 200 000 основних законів, кодексів і законопроектів відкриються абсолютно безкоштовно», - відзначають в компанії.

Встановити плагін інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН можна безкоштовно за посиланням

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне