RU
Прес-реліз
01.06.2021, 10:07

Кредит онлайн за 5 хвилин – реальність чи міф?

Кредит онлайн за 5 хвилин – реальність чи міф? - Фото
Деньги (фото - depositphotos.com)

Чи можна отримати гроші в борг без відвідування відділення, бесіди зі співробітником банку, довгого втомлюючого очікування?

Стандартним варіантом оформити позику в банку вже давно стало відвідування відділення, спілкування з кредитним фахівцем, заповнення анкети та очікування результатів з кредитного комітету. Часу на цю процедуру потрібно від одного до двох робочих днів. А що робити, якщо гроші знадобилися в терміновому порядку, прямо в даний момент? Чи можна отримати гроші в борг без відвідування відділення, бесіди зі співробітником банку, довгого втомлюючого очікування? Чи є можливість дистанційного проходження всього процесу?

Можливість є!

Можливість повністю дистанційно оформити кредит надає сервіс онлайн-кредитування microcash. Гроші перераховуються на банківську картку одержувача кредиту. Вся процедура оформлення, включаючи подачу заявки із заповненням анкети, проводиться через інтернет. Результат розгляду заявки по кредиту повідомляється заявнику через кілька секунд після відправлення заявки.

Робота фінансової компанії будується на інноваційних технологіях, що дозволяють віддалено ідентифікувати користувачів і проводити перевірку їх надійності, розглянути заявку, перевірити потенційного позичальника, відправити результат про видачу кредиту. Режим всіх процедур по заявці повністю автоматичний.

Кому зручний microcash

Давайте пофантазуємо: ви прийшли в магазин за великими закупівлями для свята або першого ґрунтовного виїзду на пікнік. Стоїте в черзі, щоб розплатитися за величезну корзину продуктів, і тут з'ясовується, що залишили вдома гаманець з готівкою, і карта вам не допоможе, так як на ній мало грошей.

Сервіс онлайн-кредитування виручить вас: необхідна кредитна сума може бути перерахована вам ще до того, як підійде ваша черга, адже на всю процедуру реєстрації та видачі позики буде потрібно близько 8 хвилин. Ось для подібних екстрених випадків і є зручним даний сервіс. Ці гроші – для швидкого отримання і швидкого повернення.

Що потрібно від позичальника

Можливість оформлення кредиту в microcash доступна будь-якому громадянину України, який досяг 18-річного віку. Заявка заповнюється із зазначенням номера паспорта та індивідуального податкового номера. Особа заявника ідентифікується з використанням сервісу BankID НБУ.

Нас не цікавить ваш сімейний стан, наявність дітей або домашніх тварин. Не настільки важливо, працевлаштовані ви офіційно чи ні. Приймаючи рішення по вашій заявці на кредит, ми враховуємо ряд різних факторів, але в першочерговому порядку акцентується увага на вашій кредитній історії, платіжної дисципліни, поточної кредитної навантаженні і можливості підтвердження власної особистості.

Як працює сервіс онлайн-кредитування. І про інших умовах

Застосування інноваційних технологій дозволяє працювати сервісу з видачі кредитів на карту оперативно цілодобово. Стати клієнтом сервісу нескладно:

  • заходите на сайт фінансової компанії;
  • реєструєтеся та ідентифікуєте особистість;
  • заповнюєте анкету з 8 блоків;
  • відправляєте заявку на отримання онлайн-кредиту.

Заявки розглядаються автоматично. Про результат (видачу або відмову в кредиті) клієнта сповіщають одразу ж, через кілька секунд з моменту відправлення заявки. Подальший перебіг подій нескладний: уважно читаєте умови договору і, якщо ви з ними згодні, прив'язуєте карту і чекаєте надходження грошей.

Як розраховується вартість кредиту

Кредит видається через інтернет з щоденним нарахуванням відсотків. Кожен день йде розрахунок процентної ставки в розмірі 1.7% в день за перші 30 днів і 2.5% щодня в 31-90 день. Річна ставка становить 766.5%.

Якщо взяти кредит в 1000 грн на 10 днів, то доведеться заплатити відсотки 1000х1.7 / 100х10 = 170 грн. Тобто через 10 днів позичальникові необхідно повернути 1170 грн (1000 грн позикових коштів і 170 грн за відсотками).

Якщо 1000 грн оформити в борг на 60 днів, то набіжать відсотки (1000х1.7 / 100х30) + (1000х2.5 / 100х30) = 1260 грн. Через 60 днів сума до повернення складе 2260грн (1000 грн зайнятих і 1260 грн за відсотками).

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: microcash
Популярне