Прес-реліз
25.05.2020, 08:00

Кредит і вигода: міфи про кредитування в період карантину

Кредит і вигода: міфи про кредитування в період карантину - Фото

Пам'ятайте, ми живемо в 21 столітті, де кредит - це не фінансова кабала, а реальна можливість і комфорт

Карантин і пандемія Covid-19 внесли надзвичайні зміни в життя всього людства. Багато людей залишилися фактично без заробітку, але питання необхідності фінансових коштів - нікуди не зникло при цьому.

Звичайно, дехто вирішив позичити кошти у родичів або знайти якийсь підробіток, а ми пропонуємо і інший відмінний варіант - оформлення кредиту. На жаль, ментальність наших громадян така, що більше половини українців, відмовляться від цього варіанту відразу, адже це дорого, невигідно і ризиковано. Але при цьому, все та ж частина, позитивно поділяють погляди європейців, які все життя живуть в кредит - дозволяючи собі придбати хорошу машину, будинок мрії і відпочинок кілька разів на рік у будь-якій країні світу.

Те, що утримує нас - банальні міфи про кредитування, які сьогодні ми маємо намір розвінчати.

Отже, міф №1 - ризик і переплата по кредиту.

У будь-якому кредиті присутня відсоткова ставка, за використання кредитних коштів, але далеко не завжди вона настільки жахлива і небезпечна. Перед оформленням кредиту, Вам просто необхідно уважно вивчити договір і розглянути різні варіанти кредитних програм. Так, якщо Ви шукайте споживчий кредит, і розглядаєте МФО - ставка там буде зашкалювати, адже сума невелика, а термін кредитування всього пару місяців. Тому такі організації ставлять умови від 200% в місяць.

А ось, якщо кредитування під заставу нерухомості - це ставка всього 1,5% в місяць, зручний термін виплат і тривалий період дії кредиту.

Міф № 2 - проблемна процедура оформлення.

Забудьте про це! Кредитний ринок настільки розвинений, що вже давно є вибір між зручним оформленням кредиту і тривалою бюрократичною процедурою. Є варіанти, коли не потрібно збирати купу документів, хвилюватися за офіційне працевлаштування і давати номер свого керівника, а ще думати схвалять Вашу кредитну історію чи ні. Звичайно, якщо Ви хочете пройти по всім «колам» - можна піти в банк, де з Вас зажадають довідку про доходи, перевірять кредитну історію і подзвонять на роботу. А є варіант - звернутися в кредитну організацію, які видадуть кредит в лічені години, і при цьому, співпраця буде заснована на абсолютно чесному та законнному кредитному договорі.

Міф №3 - обмежена сума і штраф за дострокове погашення.

Якісний фінансовий партнер продумує кредитні програми до дрібниць, а тому не передбачає ніяких штрафів за дострокове погашення. Забудьте про МФО і банки, користуйтеся послугами кредитних компаній, які видають кредити під заставу нерухомості. Це вигідно, зручно і безпечно. Ви можете оформити кредит на будь-яку суму, без зайвих питань і процедур, і погасити його в будь-який час.

Пам'ятайте, ми живемо в 21 столітті, де кредит - це не фінансова кабала, а реальна можливість і комфорт. Головне - знайдіть надійну фінансову установу, як компанія UniGroup, тут пропонують найвигідніші кредити під заставу нерухомості на всьому кредитному ринку столиці:

- ставка всього 1,5% на місяць

- сума від 30 000 до 50 000 000 грн

- вік від 18 до 75 років

- оформлення без довідки про доходи і з будь-якою кредитною історією

- відсутність штрафів за дострокове погашення

- оплата кредиту в зручні терміни і відсутність першого внеску

Все максимально просто і прозоро, а ще з дотриманням законів України та гарантією фінансової і юридичної безпеки, а головне - реально вигідно і доступно кожному!

А ще, компанія UniGroup видає кредити під заставу нерухомості в Києві навіть у період карантину - звертайтеся і реалізовуйте всі Ваші плани, не зважаючи на зовнішні фактори!

Фінансова Компанія «UniGroup»

М.Київ, вул. Саксаганського 13/42, оф.6

067-434-56-46 (viber)

073-434-56-46 (viber)

https://unigroup.kiev.ua/kredit-pod-zalog-nedvizhimosti

Наш канал в YouTube https://www.youtube.com/watch?v=Ve66V7ezAms&feature=youtu.be

Сторінка в Facebook https://www.facebook.com/UniGroupKredit/

Отправить:
Теги: кредит, UniGroup
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне