RU
Прес-реліз
27.11.2020, 11:15

Кращий одяг з Америки

Кращий одяг з Америки - Фото

Порадувати себе новою річчю з популярного американського інтернет-магазину може кожен бажаючий

Не потрібно бути мандрівником, щоб знати, що речі з США вважаються одними з кращих. У країні діють суворі стандарти якості, тому тут практично неможливо зустріти підробки відомих брендів. 

Одяг за неймовірними знижками

Одяг з Америки – високоякісні вироби оригінального походження. При цьому покупка товарів обходиться недорого. Якщо потрапити на період знижок, то придбання куртки або пуховика обійдеться дешевше. Варто пам'ятати, що у кожного інтернет-магазину в США є власні дати, в які проводяться знижки. Наприклад, дата відкриття і т. Д.

Крім того, грандіозні знижки проводяться в:

• Чорну П'ятницю;
• кіберпонеділок;
• перед Різдвом;
• на День незалежності і в інші дні.

Кожен інтернет-магазин охоче надає знижки на сайті в кінці кожного сезону. Якщо товари залишилися в єдиному розмірі, то гарантовано на них буде знижка. Іноді можна розраховувати на зниження вартості до 90%.

Хоча практично всі магазини США не практикують доставку товарів в Україну, замовити їх можна, скориставшись допомогою сторонніх компаній.

Навіть з урахуванням оплати послуг посередників в кінцевому підсумку вартість товарів виявляється помітно нижче, ніж при покупці в Україні. Доставка не займає багато часу: можливі декілька способів. Найдешевший – доставка по морю, яка займає близько місяця. Авіадоставка обійдеться трохи дорожче, але зате є шанс отримати одяг вже через кілька днів.

Модні речі в кожному сезоні

Вся молодіжна мода прийшла зі Сполучених Штатів. Саме американські зірки диктують, в чому ходитимуть в нинішньому сезоні. Тому наймодніші колекції спочатку продаються виключно в Америці.

Часто між попаданням на американські прилавки і популярністю у нас проходить кілька місяців. Щоб бути в тренді, можна замовити товари з США з доставкою.

Порадувати себе новою річчю з популярного американського інтернет-магазину може кожен бажаючий. Зробити це можна за допомогою компанії EasyXpress. Причому зовсім не обов'язково їхати самому за покупками. Найпопулярніші магазини для замовлення – Amazon, 6pm, Victoria's Secret, Agent Provocateur, Zara, GAP. Більш докладний список можна подивитися тут: https://easyxpress.com.ua/internet-magaziny-ssha/odezhda-iz-ameriki

Замовляючи на цьому сайті ви відразу отримуєте адресу доставки в сполучених штатах, а також можете зареєструвати посилку в особистому кабінеті. Ви самі вибираєте зручний спосіб доставки.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: одяг
Популярне