RU
Прес-реліз
19.11.2020, 13:28

Корпоративні подарунки до Нового року 2021

Корпоративні подарунки до Нового року 2021 - Фото

Смачні та стильні подарунки клієнтам або колегам це легко

Кожному приємно дарувати і отримувати привітання і частинку уваги. Сімейна компанія "Медик-Ведмедик" пропонує зробити цей момент ще солодше і корисніше. Корпоративні подарункові набори з натуральним медом різних сортів, крем-медом з сублімованими органічними ягодами, крафтовими джемами або Карпатським Іван-чаєм не залишать нікого байдужим.

Корпоративні подарунки клієнтам або співробітникам

"Медик-Ведмедик" повністю реалізує ваш фірмовий логотип на упаковці. Можуть бути різні види оформлення подарункового набору. Це може бути дерев'яна або картонна коробочка. Кількість баночок з солодкими ласощами ви обираєте самостійно.

Смачні та стильні подарунки клієнтам або колегам це легко.

Що входить в корпоративний подарунок?

Ми пропонуємо всі види меду, без домішок з власної пасіки. Ви можете придбати акацієвий мед, травневий, з різнотрав'я, гречаний, липовий, соняшниковий і лісовий мед. Збір меду відбувається в екологічно чистому регіоні України.

Також "Медик-Ведмедик" виробляє унікальний і особливий продукт – крем-мед з сублімованими ягодами за власними рецептами. Це поєднання різних сортів меду з такими продуктами як імбир, лимон, полуниця, смородина, обліпиха, лайм, волоський горіх або органічна малина.

А ще в подарунковий набір може входити і наш новий продукт – крафт джеми ТМ "Панфрут Україна". Це ароматний і неповторний смак свіжих добірних органічних фруктів і ягід з рідних країв у поєднанні з травами і спеціями.

Чи готові замовити смачну коробочку для своїх колег, партнерів або клієнтів?

Тоді заходьте в розділ Подарункові набори на офіційному сайті "Медик-Ведмедик".

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне