RU
Прес-реліз
15.04.2020, 10:00

Коронавірус: в Одесі бізнес зібрав понад 115 млн грн

Коронавірус: в Одесі бізнес зібрав понад 115 млн грн - Фото

Антикризовий штаб з протидії коронавірусу в Одеській області зібрав понад 115 млн грн і забезпечив 24 регіональні лікарні

Антикризовий штаб з протидії коронавірусу в Одеській області за три тижні роботи залучив понад 115 млн грн, у тому числі спрямував 46,4 млн грн до національного фонду від групи терміналів ТІС, а також забезпечив 24 регіональні лікарні необхідним обладнанням для лікування COVID-19 та індивідуальними засобами захисту для медиків.

 Про це повідомляє  глава штабу та співвласник порту ТІС Андрій Ставніцер на своїй сторінці в Facebook.

Для збільшення натисніть на зображення

«23 дні від моменту, коли ми в Одесі вирішили не здаватися. 24 лікарні області вже забезпечені необхідним мінімумом, щоб зустріти епідемію. Оснащення деяких наближається до історичного максимуму. Це все колосальна праця майже 300 осіб. Це фантастичний ресурс, люди віддали величезну кількість часу, енергії, контактів, знань, можливостей і грошей не своїм домашнім, не друзям і не співробітникам, а всій області», – написав Ставніцер.

На даний момент закуплено:

- 41 апарат ШВЛ,

- 1 апарат ПЛР-тестування,

- 26 кисневих концентраторів,

- 150 апаратів БІПАП,

- 12 апаратів СІПАП,

- 10 моніторів пацієнта,

- 20 пульсоксиметрів,

- 20410 захисних комбінезонів,

- 55000 бахил,

- 108400 пар рукавичок,

- 224 00 респіраторів,

- 5000 продуктових наборів.

У штабі об'єдналися понад 200 ключових бізнесів Одеського регіону, від великого до малого та середнього. Це представники портової галузі, ресторанного бізнесу, готельного, фармацевтичного, будівельного, IT-сфери, рітейлу, автомобільного, сфери послуг та багато інших.

Антикризовий штаб з протидії поширенню коронавірусу в Одеській області  створено 16 березня поточного року. Разом із благодійним фондом «Корпорація Монстрів», представниками бізнесу та волонтерами штаб зосередився над чотирма ключовими  напрямками: закупівлею необхідного обладнання для опорних лікарень міста і області, закупівлею засобів захисту для медиків, забезпеченням продуктовими наборами літніх самотніх пенсіонерів, і організацією доставки лікарів на робочі місця.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: