Прес-реліз
16.04.2020, 15:32

Коронавірус: Єврокомісія запустила онлайн-хакатон #EUvsVirus

Коронавірус: Єврокомісія запустила онлайн-хакатон #EUvsVirus - Фото

#EUvsVirus Hackathon - майданчик для комунікації громадянського суспільства, для розробки інноваційних рішень проблем, пов’язаних з коронавірусом

Єврокомісія ініціювала онлайн-хакатон #EUvsVirus, який отримав підтримку Європейського парламенту та залучив 32 країни. Найкращі рішення отримають фінансування та будуть впровадженні на території Європи.

Єврокомісія у тісній співпраці з країнами-членами ЄС, кейс-спільнотою CASERS та іншими організаторами національних хакатонів з усієї Європи запустила загальноєвропейський онлайн-хакатон для подолання викликів, спричинених коронавірусом.

#EUvsVirus Hackathon — це майданчик для комунікації громадянського суспільства, інноваторів, підприємців, студентів, викладачів, навчальних закладів та інвесторів з усієї Європи для розробки інноваційних рішень проблем, пов’язаних з коронавірусом.

Хакатон відбудеться 24, 25 та 26 квітня й охоплює категорії проблем, які потребують короткотермінових рішень:

  • здоров'я та життя;
  • збереження бізнесу;
  • дистанційна робота та освіта;
  • соціальна та політична згуртованість;
  • digital finance;
  • інші виклики;

Європейський комісар з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді Марія Габріель сказала: «Цей загальноєвропейський хакатон є прикладом того, як Європа може об’єднатися у кризові періоди. Надихає бути свідком цього прояву солідарності нашої спільноти інноваторів. Наші найталановитіші розуми зроблять все можливе, щоб знайти рішення проблем, пов’язаних з коронавірусом, та підтримати наших громадян. Це європейська інновація в дії».

У хакатоні беруть участь усі 27 держав-членів ЄС, а також Україна, Норвегія, Ізраїль та Швейцарія, країни, приєднані до програми «Горизонт 2020» (програми ЄС для досліджень та інновацій). Рішення переможців будуть запрошені приєднатися до Європейської платформи інноваційної ради, яка сприятиме зв’язкам з кінцевими споживачами (наприклад, лікарнями) та надасть доступ до інвесторів, фондів та інших можливостей фінансування з усієї Єврокомісії.

Офіційний сайт хакатону: https://euvsvirus.org/

Більше інформації:

EUvsVirus Hackathon вебсайт

Coronavirus Research and Innovation initiatives

Про Європейську комісію

Європейська комісія (або Єврокомісія) — вищий орган виконавчої влади Європейського Союзу, який приблизно відповідає ролі й функціям уряду у системах національних держав. На відміну від національних урядів, Єврокомісія може також виконувати функцією законодавчої ініціативи, але тільки у рамках ЄС та відповідно до Законодавства Європейського Союзу.

Про CASERS

casers.org — web-платформа для організації кейс-чемпіонатів та онлайн хакатонів. CASERS допомагає компаніям проводити відкриті конкурси з вирішення кейсів, а студентам, випускникам, досвідченим фахівцям та усім охочим — знаходити завдання у цікавих їм сферах та отримувати практичний досвід. Платформа реалізується за сприяння Міністерства освіти та науки України. Використання реальних кейсів від бізнесу в освітніх програмах ЗВО рекомендовано Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти та науки України.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне