RU
Прес-реліз
13.08.2020, 10:02

Користь хлорофілу для організму

Користь хлорофілу для організму - Фото

Особливості хлорофілу досліджуються вже дуже давно. Досліди свідчать про те, що хлорофіл дуже корисний для людини

Хлорофіл, який є пігментом рослин, виділяється при фотосинтезі. Фотосинтез - це процес, в результаті якого неорганічні речовини перетворюються в органічні за допомогою сонця.

Особливості хлорофілу досліджуються вже дуже давно. Досліди свідчать про те, що хлорофіл дуже корисний для людини. В ході вивчення було визначено, що мікрочастинка хлорофілу майже аналогічна структурі мікрочастинки гемоглобіну. Нагадаємо, що гемоглобін - це важливий компонент в складі крові. Спецефічну особливість представляє основне ядро досліджуваних мікрочастинок, так, в заліза це гемоглобін, в магнію - хлорофіл.

Як вже говорилося вище, експерти виявили цілющі властивості хлорофілу. Перечислимо ключові властивості:

 • протибактеріальні;
 • зміцнення імунної системи;
 • активізація процесу гемопоезу;
 • звільнення організму від шкідливих речовин.

Було підтверджено, що вищевказані характеристики хлорофілу представляють користь для індивіда і для окремих органів відповідно.

Використання хлорофілу

Можна купити добавки з хлорофілом. Функціональні дії пігменту рослин різні, тому він використовується для лікування великої кількості захворювань. Хлорофіл можна використовувати в якості підтримуючої терапії. Сфера використання зеленого пігменту різноманітна. Його використовують в тих випадках, коли потрібно активно підтримувати процес гемопоезу (кровоутворення) при такому патологічному стані як недокрів'я. Хлорофіл, впливаючи на кістковий мозок, сприяє більш активній появі еритроцитів. Эритроцити - це червоні кров'яні клітини дископодібної форми. Вони забезпечують постачання організму людини повітрям.

Потрібно відмітити, що хлорофіл діє на біологічні каталізатори, які приймають участь в синтезі вітаміну К. А це означає, що покращується згортання крові.

За допомогою хлорофілу проходить очищення організму від токсинів, а також залишків лікарських препаратів. Хлорофіл впливає на вільні радикали і канцерогени, завдяки його антиоксидантній властивості. Це в свою чергу запобігає нанесенню шкоди організму людини. Канцерогени негативно впливають на ДНК, викликають різні патології і навіть утворення злоякісних клітин.

Продукти, що містять хлорофіл, йдуть на користь людському організму і підтримують здоров'я. Ви можете приймати хлорофіл з природних джерел, а також купити харчові добавки, що базуються на хлорофілі.

Продукти, які містять хлорофіл:

 • кінза;
 • кропива;
 • листя салату і щавлю;
 • спіруліна і хлорела (різновиди морських водоростей);
 • стебла селери;
 • паростки пшениці і вівсу;
 • капуста броколі.

Потрібно зазначити, що при використанні термічної обробки зазначених продуктів ви знижуєте концентрацію хлорофілу. Те ж саме відбувається і при довгостроковому зберіганні, а також при заморожуванні.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: хлорофіл
Популярне