RU
Прес-реліз
29.10.2020, 17:57

Конференція Digital Banking Conference & First FinTech Stand Up: підсумки

Конференція Digital Banking Conference & First FinTech Stand Up: підсумки - Фото

Захід був присвячений темі цифрової трансформації в банківському секторі України та розвитку ринку необанків

23 жовтня 2020р. пройшла онлайн-конференція, організована Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній (UAFIC) та Business Stand Up, Генеральним партнером якої став Mastercard.

Захід був присвячений темі цифрової трансформації в банківському секторі України та розвитку ринку необанків. У ньому взяли участь провідні банкіри, інвестори, керівники інноваційних компаній, експерти фінтех-галузі та представники державних органів.

"Світ змінюється і пандемія COVID-19 лише прискорила ті процеси, які на це впливають. Зараз у банків залишається лише два шляхи: або за допомогою фінтех-компаній здійснювати диджитал-трансформацію, або самим ставати фінтехами і перетворюватись на необанки", — вважає Голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній Ростислав Дюк.

"Цей рік проходить під знаком нової реальності в усіх аспектах нашого життя та бізнесу, — погодився віце-президент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові Юрій Батхін. – Ситуація у світі ще більш прискорила діджиталізацію, і цифри Mastercard це тільки підтверджують. Так, за перші 9 місяців цього року кількість токенізованих операцій по картках Mastercard, випущених українськими банками, зросла більш ніж в 2 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Зростає і частка безконтактних транзакцій фізичними та цифровими картками: у третьому кварталі їх частка склала 72% від загальної кількості транзакцій з Mastercard у фізичному ритейлі, а всього лише рік тому цей показник становив трохи більше ніж 51%. Усе це говорить про те, що тренд на діджитал буде лише посилюватися, і майбутнє за безшовним платіжними рішеннями, біометрією, рішеннями на базі in car commerce, voice commerce платформ та подальшою токенізацією, зокрема і в електронній комерції".

Під час конференції відбулася презентація Bank Roadmap 2020 — дослідження по диджитал-трансформації українських банків, яке провела Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній. Згідно з цим дослідженням, необанки більш успішні у диджитал-просторі, ніж традиційні банки. Отже, останнім треба використовувати переваги, які надають сучасні технології та ставати більш зручними і доступними для клієнтів.

Одним із хедлайнерів конференції став Віталій Татару, Екс-CIO Tinkoff, який нещодавно був оцінений у $5,5 млрд. На конференції виступили спікери з таких організацій, як izibank, Moneyveo, Альфа-Банк, Укрсиббанк, ТАСКОМБАНК, Mastercard, Baker McKenzie, ПУМБ, ПриватБанк, Novapay, Identomat, ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА, Sportbank, Elcoin LTD, Sportbank, Concord, Uplata, O.Bank, todobank.

Під час конференції також пройшов пітч стартапів, де команди демонстрували свої проєкти учасникам конференції та інвесторам. А в кінці заходу відбувся фінтех-стендап — експериментальний формат, де професіонали галузі через стендап-монолог із гумором розповідали про власний досвід, проблеми та виклики фінтеху. 

Конференція відбулась за підтримки Генерального партнера – Mastercard.

А також: Ексклюзивного ФінТех-медіа партнера PaySpace Magazine, ЛІГА.Money, Міжнародного Фінансового Клубу "БАНКИРЪ", Fondy, identomat, Lugera, PSP Platon, Першого профільного ютуб каналу сфери фінтех – Ukrainian Fintech Hub, ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне