RU
Прес-реліз
02.10.2020, 15:30

Кому можуть не видати позику під заставу нерухомості?

Кому можуть не видати позику під заставу нерухомості? - Фото

Далеко не кожен українець може скористатися цим фінансовим інструментом. У такому випадку варто звернутися до компанії "Кредит112"

Сьогодні гроші можуть вирішити масу проблем, проте іноді потрібна сума, якої на руках просто немає. В такому випадку можна оформити кредит, залишивши в заставу власне житло. Головна перевага кредитування під заставу нерухомості полягає в низькій відсотковій ставці і досить великих термінах. Однак, як виявляється, далеко не кожен українець може скористатися цим фінансовим інструментом.

Найпоширеніші причини відмови в кредиті серед великих банків України

Різноманітні позики пропонують практично всі фінустанови України. Серед них виділяється кредит під заставу нерухомості – один з найпопулярніших способів отримання значної суми на власні потреби. Щоб отримати його в одному з банків країни, необхідно відповідати ряду критеріїв. Якщо ж хоча б одна з умов не буде виконана, про позику доведеться забути. Нижче наведені найпоширеніші проблеми, які виникають у охочих оформити позику.

Погана кредитна історія

Причина відмови через наявність попередніх заборгованостей – найчастіша серед банків України. Перед тим, як видати кредит під заставу нерухомості, кожен банк ретельно оцінює платоспроможність і благонадійність свого клієнта. Якщо у потенційного позичальника залишилися прострочення, то фінустанова може порадити взяти меншу суму під більш високий відсоток або ж зовсім відмовити в позиці.

Вік клієнта

У кожного кредитора є свої вимоги до віку позичальників. Деякі фінустанови готові видати кредит під заставу нерухомості 18-річним, інші надають подібну послугу тільки людям, чий вік становить не менше 23 років. Таким же чином йдуть справи і з максимальним віковим порогом.

Відсутність довідки про доходи

Більшість банків України вимагають від своїх клієнтів документи, що підтверджують наявність основного і, якщо такий є – додаткового джерела доходів. Кожна з довідок повинна чітко вказувати на розміри заробітку за той чи інший проміжок часу.

Помилки при заповненні анкети

Фінустанови України дуже ретельно перевіряють договори, заповнені їх клієнтами. Це пояснюється тим, що будь-яка неточність в наданих даних може позбавити банк права відсудити квартиру або будинок, якщо раптом клієнт відмовиться платити.

Кому можуть не видати позику під заставу нерухомості?

Де оформити позику зі 100-відсотковою гарантією?

Кожна з перерахованих вище причин позбавляє можливості взяти кредит під заставу нерухомості тисячі українців. У такому випадку варто звернутися до компанії "Кредит112" – організації, яка надає позики на найвигідніших умовах. Її клієнти отримують:

  • можливість оформлення кредиту на суму від 30 000 до 30 000 000 грн;
  • займ, рівний 80% від вартості нерухомості;
  • мінімальну ставку – від 1,5% на місяць;
  • можливість погашення на термін від 3 місяців до 10 років.

Взяти кредит під заставу нерухомості в цій фінустанові зможуть навіть люди з простроченням за попередніми платежами.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: