Прес-реліз
18.06.2020, 11:50

Компанія Tepla Kvartyra - професійне утеплення стін вашого будинку

Компанія Tepla Kvartyra - професійне утеплення стін вашого будинку - Фото

Ви можете замовити утеплення фасаду в Києві, щоб позбутися проблем, що виникають у холодну пору року

Компанія Tepla Kvartyra займається утепленням фасадів багатоповерхових будинків і приватних будівель. Не має значення, коли зведений житловий об’єкт. Якщо у квартирі холодно, ми допоможемо розв’язати цю проблему.

У більшості випадків порушення мікроклімату пов’язане з руйнуванням міжпанельних швів, занепадом будівлі. У тріщинах і щілинах «гуляє» вітер, позбавляючи вас звичного тепла. Щоб уникнути подібних проблем, скористайтеся послугою зовнішнього утеплення квартири або будинку.

Ми працюємо не лише з тими об’єктами, які давно запущені в експлуатацію. Якщо ви тільки зводите будинок, професіонали компанії допоможуть утеплити стіни та створити комфорт у приміщенні з дотриманням необхідних норм. При виникненні запитань телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів. Також ви можете залишити свій номер і вказати зручний час для розмови. У такому разі менеджери зв’яжуться з вами для обговорення нюансів.

Порядок проведення робіт — грамотний підхід від професіоналів Tepla Kvartyra

Ви можете замовити утеплення фасаду в Києві, щоб позбутися проблем, що виникають у холодну пору року. Зниження температури та витрати на додатковий обігрів не тішать. Те саме стосується теплої пори року, коли приміщення нагрівається понад норму, і доводиться використовувати системи кондиціонування.

Зв’яжіться з менеджерами й обговоріть деталі, щоб наші фахівці почали роботи в короткі терміни. Яким є порядок дій?

 1. Виїзд замірювальника на об’єкт для оцінки стану будинку та проведення вимірів.
 2. Вибір матеріалу для утеплення відповідно до особливостей будівлі.
 3. Розрахунок вартості робіт, що залежить від їх обсягу та складності.
 4. Підписання договору на надання послуги.
 5. Підготовка стін і міжпанельних швів.
 6. Монтаж утеплювача відповідно до норм.
 7. Нанесення захисного покриття на матеріал.
 8. Здавання-приймання виконаної роботи.

Фахівці компанії дотримуються кожного кроку. Це гарантує якість виконаних робіт, що важливо для забезпечення комфорту в довгостроковій перспективі.

Плюси утеплення стін

Замовивши послугу теплоізоляції квартири, ви оціните всі її переваги. При цьому не має значення, живете ви в старому або новому будинку. Житловим об’єктам, термін експлуатації яких перевищує 10 років, потрібен ремонт. А в нових будинках нерідко порушуються технології будівництва, через що також може порушуватися тепловий режим.

Після утеплення стін із компанією Tepla Kvartyra ви оціните такі плюси:

 1. Зниження тепловитрат.
 2. Відсутність грибка.
 3. Зменшення витрат на обігрів або охолодження приміщення.
 4. Відновлення комфортного мікроклімату.

Одиничні витрати на теплоізоляцію будуть повністю перекриті економією електроенергії або природного палива, які використовувалися для підтримки бажаної температури.

Зовнішнє або внутрішнє утеплення?

Компанія Tepla Kvartyra виконує зовнішнє утеплення стін. Роботи виконуються за чіткою технологією, а обумовлені терміни не порушуються. Теплоізоляція всередині приміщень не рекомендована. Вона спричиняє масу негативних моментів. Це обумовлено зміщенням точки роси. Стіни промерзатимуть, а волога, що потрапляє в міжпанельні шви, викличе вогкість. Сукупність негативних чинників призведе до утворення плісняви. Грибка, що з’явився в будинку, складно позбутися. Знову-таки, у вас з’являться додаткові витрати. Краще відразу все зробити за перевіреною методикою, ніж у результаті пошкодувати й шукати винних у ваших неприємностях.

Для спілкування з професіоналами й уточнення нюансів звертайтеся до менеджерів. Вони нададуть повну інформацію про роботи, допоможуть визначитися з матеріалом. Ми пропонуємо утеплити житло мінеральною ватою, пінопластом, пінополістиролом. Вибір залежить від стану будинку й матеріалу стін. Телефонуйте і запитуйте!

Звертайтеся до професіоналів, виконавши перехід на сайт https://tepla-kvartyra.kiev.ua/uk/uteplennya-kvartir/

 

Отправить:
Теги: Tepla Kvartyra
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.