RU
Прес-реліз
30.03.2021, 09:30

Компанія SoftwareONE Україна обрана переможцем Національної премії "Вибір Країни" 2020

Компанія SoftwareONE Україна обрана переможцем Національної премії "Вибір Країни" 2020 - Фото
Давид Асатіані, генеральний директор SoftwareONE Україна

Місія SoftwareONE Україна – бути довіреним технологічним партнером українського бізнесу в галузі хмарних технологій світових виробників

SoftwareONE – провідна технологічна сервісна компанія із 30-річним досвідом у галузі програмного забезпечення і хмарних технологій. Нараховуючи свою присутність у 90 країнах світу, компанія надає послуги не лише з ліцензування програмного забезпечення та його закупівлі, але й повний цикл впровадження хмарних рішень та керованих сервісів.

За останній рік компанія зміцнила свої позиції в ТОП-1000 платників податків України, а на світовому рівні акції компанії (SWON) стали котируватися на фондовій біржі SIX Swiss Exchange. Це означає, що компанія зберігає абсолютну прозорість роботи із замовниками і партнерами, дотримуючись на найвищому рівні усіх правових і фінансових норм, політики конфіденційності та високих міжнародних стандартів ведення бізнесу.

Премія "ВИБІР КРАЇНИ" щорічно вручається компаніям, які роблять вагомий внесок в розвиток та майбутнє України. Завдяки авторській методиці "URSA – 50" і незалежній експертній оцінці, що підтверджується офіційними даними державних органів статистики України, SoftwareONE отримала премію "ВИБІР КРАЇНИ" 2020 за стабільні фінансові показники, динаміку росту і практичний досвід у галузі хмарних технологій.

Як надійний технологічний партнер українського бізнесу і один із самих довірених партнерів Microsoft та інших світових виробників хмарних технологій, SoftwareONE допомагає компаніям розробляти і реалізовувати свою технологічну стратегію, купувати правильне програмне забезпечення та успішно розгортати хмарні сервіси за правильною ціною.

Замовники SoftwareONE в Україні – найбільші компанії, серед яких KERNEL, UKRNAFTA, ELDORADO, NOVUS, і ще більше 250 українських підприємств. А поміж клієнтів світового рівня – The World Bank, Nike, Ikea, DHL, BMW та багато інших.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне