RU
Прес-реліз
05.11.2020, 15:09

Компанія Simcord стала лідером інноваційних розробок

Компанія Simcord стала лідером інноваційних розробок - Фото

Компанія "Сімкорд" входить у число новаторів, які одними з перших у нашій країні оцінили всі переваги технології блокчейн

Сучасний світ — це світ технологій, що розвивається з блискавичною швидкістю. Тому основним завданням сучасних IT-компаній є розроблення програмного забезпечення, що буде відповідати актуальним запитам суспільства.

Однією з таких компаній є Simcord. Діяльність компанії спрямована на створення унікального програмного забезпечення, в основі якого лежить багатофункціональна технологія розподіленого реєстру — блокчейн.

У наші дні велика частина активів, у число яких входять грошові кошти, подана у вигляді інформації. Щорічно відзначається зростання активності кіберзлочинців, діяльність яких спрямована на крадіжку особистих даних і фінансових коштів. У зв’язку з цим захист даних є завданням із найвищим пріоритетом. Саме технологія блокчейн дозволяє захистити інформацію від зловмисників.

Зрозуміти, що ж таке blockchain, можна, знаючи основний принцип його роботи.

Технологія блокчейн ґрунтується на способі зберігання даних без прив’язки до центрального серверу та містить цілий ланцюжок послідовних блоків транзакцій, кожен з яких містить інформацію про попередній блок. Для зміни одного блоку потрібно змінити й усі пов’язані з ним, що здійснити практично неможливо. Отже, досягається захист даних від підробок і шахрайства.

Усе більше банків і державних підприємств упроваджують технологію блокчейн в організацію своєї діяльності.

Інвестори та економісти припускають, що вже в найближчому майбутньому ця технологія буде поширена повсюдно, оскільки існує стійка тенденція до реалізації економічних відносин за допомогою цифрових активів.

Цифрові активи становлять масиви даних, обіг яких здійснюється в розподіленому реєстрі у формі унікального ідентифікатора.

Компанія "Сімкорд" входить у число новаторів, які одними з перших у нашій країні оцінили всі переваги технології блокчейн.

Діяльність компанії спрямована на створення нових економіко-правових моделей і апаратно-програмних комплексів, побудованих на базі технології розподіленого реєстру (блокчейн).

Однією з основних розробок компанії Simcord є Система Bitbon — децентралізована система на базі розподіленого реєстру (блокчейн), що надає своїм користувачам можливість управління активами за допомогою цифрових активів, без посередників, не використовуючи гроші.

Але як цього досягти?

Головна перевага Системи — безпека та прозорість здійснюваних у ній транзакцій. Усі дані про транзакції зберігаються в розподіленому реєстрі (блокчейні) і захищені від спроб зміни та видалення.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Simcord
Популярне