RU
Прес-реліз
23.02.2021, 11:35

Компанія Самсунг презентувала новий флагман: головні переваги Samsung Galaxy S21

Компанія Самсунг презентувала новий флагман: головні переваги Samsung Galaxy S21 - Фото

Новий Samsung Galaxy S21 – флагман з вражаючими можливостями

Компанія Самсунг не стала відкладати вихід смартфонів у довгу шухляду, і вже на початку нинішнього року презентувала нову модель. Новий Samsung Galaxy S21 – флагман з вражаючими можливостями. Чого тільки коштує 120-герцовий екран, який поки що не часто хто використовує. Але це далеко не єдина перевага новинки 2021 року.

Головні переваги нової моделі

Серед численних переваг варто відзначити такі:

  • революційна якість фото- і відеозйомки;
  • відмінна автономність;
  • оптична стабілізація;
  • дисплей з показником контрастності 2 млн до 1 (3 млн до 1 в старшій моделі);
  • нове покриття екрану;
  • кілька варіантів забарвлення і т. ін.

Компанія Samsung в черговий раз підтвердила, що для професійної зйомки роликів не потрібна громіздка камера. За допомогою нової моделі всім доступні ролики в кінематографічній якості. Режим режисера дозволяє побачити в окремому вікні, як буде виглядати той чи інший кадр. І це тільки одна з численних функцій камери. Розумна електроніка виправить всі помилки оператора, тому всі ролики будуть плавними і чіткими, навіть якщо зйомка відбувається в русі.

Подарунки для покупців

Покупці новинки можуть отримати додатково подарунки від виробника. Разом зі смартфоном світ побачили нові бездротові навушники Buds Pro, які випускаються в тому ж кольорі, що і смартфон.

Також є можливість стати власником GPS-трекера SmartTag. Це невеликий пристрій, який кріпиться на ключі, гаманець або інший цінний предмет з метою відстеження його місця розташування на екрані смартфона.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: samsung galaxy s21
Популярне