RU
Прес-реліз
09.04.2021, 15:10

Компанія "Робота за кордоном від Андрія Марисюка" стала переможцем премії "Вибір країни"

Компанія "Робота за кордоном від Андрія Марисюка" стала переможцем премії "Вибір країни" - Фото

Бути кращим з кращих – завжди велика відповідальність. Але і велика радість

Кожному колективу, як і кожній людині, хочеться, щоб його робота була помічена. Тому що витрачені сили, енергія здається ось-ось вичерпаються, але вдячні відгуки клієнтів, або визнання  на всеукраїнському рівні знову повертають їх до позначки 100 %.

Премією "Вибір країни" нагороджується тільки одна компанія в кожній номінації. Для визначення переможців враховуються різні критерії: показники прибутковості, фінансова стійкість, місце компанії на ринку, зростання прибутку. І в сфері міжнародного працевлаштування перше місце отримала компанія "Робота за кордоном від Андрія Марисюка".

На підставі даних кількох аналітичних агентств та щоквартальних маркетингових показників ця компанія випередила своїх конкурентів більш ніж в два рази та отримала нагороду. "Ми дуже раді опинитися на вершині рейтингу, і хочу відзначити, що за цим стояла виснажлива праця усіх наших працівників. Вкотре переконуюсь, що ми обрали правильні принципи для роботи: чесність та порядність. І докладемо максимум зусиль, щоб залишатися лідерами", – зазначив генеральний директор компанії Андрій Марисюк.

Впродовж семи років роботи клієнтами компанії стали десятки тисяч українців. Люди звертаються і з маленьких сіл, і з великих міст-мільйонників, і з південного Херсону, і з північного Чернігова, з західного Львова і зі східного Харкова. Адже налагоджений сервіс сприяє тому, що в якій би точці України  не знаходилася людина – вона може отримати швидку якісну консультацію та скористатися усіма можливими послугами від спеціалістів компанії "Робота за кордоном від Андрія Марисюка".

"Через нестабільну економічну ситуацію в Україні, яка ще більше погіршилася від коронавірусу, все більше наших співвітчизників вибирають роботу за кордоном. Для людей це стало не просто шансом заробити кошти і купити житло чи автомобіль, вивчити дітей, відкрити бізнес. А просто змогти дати своїй сім’ї можливість жити нормально. І ми відчуваємо цю відповідальність за чужі долі, тому постійно покращуємо нашу роботу з різних аспектів", – розповідає керівник call-центру компанії Тетяна Мархайчук.

Компанія "Робота за кордоном від Андрія Марисюка" здійснює ліцензовану діяльність, тому усі запропоновані вакансії є офіційними, щоб працівник був захищений на законодавчому рівні. За роки роботи генеральний директор Андрій Марисюк відвідав кілька десятків підприємств за кордоном: заводи Hutchinson, Electrolux, LG, Limito, склади FM Logistic, InPost та ще багато інших. Там він спілкувався з працівниками, дивився умови праці і проживання, щоб бути впевненим на всі 100, пропонуючи якусь роботу своїм клієнтам. Багаторічний досвід сприяє тому, що генеральний директор регулярно виступає на всеукраїнських та міжнародних заходах, присвячених безпечному та офіційному працевлаштуванню за кордоном. Саме в 2020 році Марисюк Андрій став спікером на конференціях організації ОБСЄ. А ще неодноразово давав експертні коментарі для національних телеканалів щодо роботи за кордоном.

Окрім безпосереднього підбору вакансій, спеціалісти компанії  "Робота за кордоном від Андрія Марисюка" надають також безкоштовні консультації. Адже особливо з початком пандемії практично кожного тижня з’являються якісь зміни у перетині кордону, карантині, документах. Для того, щоб ефективно інформувати українців щодо цих змін, компанія веде Ютуб-канал, який має найкращий рейтинг серед каналів такої тематики в Україні. А це, на хвилинку, понад 29 мільйонів переглядів та понад 385 тисяч підписників.

Як зізнаються працівники компанії "Робота за кордоном від Андрія Марисюка", їхній план на найближче майбутнє – найкращі показники у галузі щодо прямих партнерських угод з роботодавцями та стабільно висока якість послуг.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне