RU
Прес-реліз
22.12.2020, 14:54

Компанія "Паркова Резиденція Буча" отримала премію "ВИБІР КРАЇНИ" 2020

Компанія "Паркова Резиденція Буча" отримала премію "ВИБІР КРАЇНИ" 2020 - Фото

Будувати якісне житло, розбудовувати Україну, та змінювати світ на краще – основна місія Компанії "Паркова Резиденція"

Премія "ВИБІР КРАЇНИ" 2020, щорічно вручається компаніям, які роблять вагомий внесок в розвиток та майбутнє України. Команда незалежних експертів, досліджуючи результати роботи та діяльності компаній обирає лише тих, хто є гідним та впевненим учасником ринку нерухомості, динаміка розвитку та фінансові показники яких є стабільними.

Будувати якісне та доступне житло, розбудовувати Україну, та змінювати світ на краще – основна місія Компанії "Паркова Резиденція", яка вже близько 7-ми років будує сучасні та надійні котеджні містечка для українських родин. Компанія, що ставить високі цілі і день за днем, крок за кроком впевнено досягає їх.

Компанія "Паркова Резиденція" – це девелоперська компанія, яка почала свою діяльність в 2014 році в передмісті Києва. Крім розвитку і управління проєктами, забудовник власними силами здійснює повний цикл будівельних робіт, починаючи з етапу проєктування і до введення будинку в експлуатацію.

Тут працює команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в сфері проектування, будівництва, девелопменту. Компанія здійснює самостійний фінансовий і юридичний супровід будівництва та управління нерухомістю.

За період своєї роботи компанія запустила і реалізувала три котеджних містечка, таких як: КМ "Паркова Резиденція Ірпінь", КМ "Паркова Резиденція-2 Буча", КМ "Паркова Резиденція 3 Буча", та багато індивідуальних заміських будинків. За роки існування компанія побудувала та ввела в експлуатацію понад 200 житлових будинків, це понад 35 000 тисяч квадратних метрів для українських сімей.

Завдяки сумлінному виконанню взятих на себе зобов'язань, компанія "Паркова Резиденція" зарекомендувала себе надійним забудовником і партнером, продовжує стрімко розвиватися і займати гідне місце серед відомих девелоперів.

Основна мета компанії – будувати яскраві і якісні житлові будинки, які обов’язково знайдуть своє місце у серцях українців !

 

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: