RU
Прес-реліз
26.05.2021, 15:15

Компанія "Моноліт Будсервіс" стала переможцем премії "Вибір Країни" за 2020 рік

Компанія "Моноліт Будсервіс" стала переможцем премії "Вибір Країни" за 2020 рік - Фото

Головні принципи компанії – професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, суворе дотримання законодавства в будівництві

Основними напрямками діяльності підприємства є спорудження житлових об’єктів "під-ключ", генеральний підрядник у будівництві об’єктів житлового призначення.

Зі слів Генерального директора Степанова С.О. "Для нашої компанії відзнака та нагорода "Вибір Країни" – це визнання, успіх  і подяка за нашу колективну працю. Це нагорода всієї нашої команди за професіоналізм та віру в свої сили. Це довіра до підприємства. А також "Вибір Країни" це – величезна відповідальність, оскільки ми не маємо права втратити ті надбання, що здобули за роки діяльності підприємства.   "Вибір Країни" – це поштовх йти вперед, розвиватись, прагнути до нових рівнів технологічного та виробничого розвитку, виконувати роботи високого рівня складності, не зрадити довіру клієнтів, партнерів, колег та усіх причетних до будівельної галузі в Україні".

За період діяльності компанією як генпідрядником успішно побудовано та введено у експлуатацію ряд проектів в сферах житлового будівництва, зокрема ЖК "Квартет", ЖК "Hoffmann Haus", ЖК "Ліпінка", ЖК "Варшавський" (І мікрорайон). В стадії завершення будівництва такі об’єкти: ЖК "SEVEN", ЖК "Галактика".

ТОВ "Моноліт Будсервіс" майже за 6 років свого існування – це стабільна та динамічно розвиваюча компанія, що має потужну матеріально-технічну базу, систему охорони праці та промислової безпеки, кваліфікований персонал. Завдяки рішучим, стратегічним, організованим, творчим, сучасним, мобільним, відповідальним рішенням, діям та заходам, професіоналізму всієї згуртованої команди, підприємство досягло високої якості послуг в будівельній галузі. За увесь період діяльності підприємством споруджено 1 012 851,00 метрів квадратних житла.

Колектив підприємства налічує більше 800 офіційно працевлаштованих працівників різних спеціальностей: робітники будівельних професій (монтажники металоконструкцій, бетонярі, арматурники, мулярі, геодезисти, стропальники, електрозварник ручного зварювання, штукатури, маляри, слюсарі-сантехніки та інші), інженерно-технічний склад (головні будівельники, начальники дільниць, виконроби, майстри будівельних та монтажних робіт, головний інженер, інженери-кошторисники, інженери виробничо-технічного відділу, інженери з охорони праці), кадровий відділ, планово-економічний, операційно-бухгалтерський, юридичний відділи підприємства, адміністрація.

Підприємство має державну ліцензію на здійснення робіт, пов’язаних з будівництвом будівель і споруд у відповідності з державними стандартами (клас наслідків СС3), дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та/або експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Головні принципи компанії – професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, суворе дотримання законодавства в будівництві.

ТОВ "Моноліт Будсервіс" вдалось налагодити міцні зв’язки із партнерами, підрядниками, постачальниками, службами замовника-забудовника, які дозволяють будувати якісне та комфортне житло за доступними цінами і завжди забезпечувати здачу будинків в заплановані терміни. Підприємство розвиває виробничу культуру, яка є взаємопов’язаною сукупністю організаційно-технічних, гігієнічних, психофізіологічних, соціально-культурних, естетичних та інших оптимальних умов трудової діяльності персоналу підприємства, що створює умови для інтенсифікації діяльності персоналу підприємства та підвищення ефективності управлінських рішень, що приймаються.

Наше підприємство має на меті вдосконалення свого виробничого та технічного потенціалу, створення нових робочих місць, забезпечення персоналу компанії усіма гарантіями трудового законодавства,  дотримання та виконання взятих на себе зобов’язань перед замовниками та партнерами, колективом, підвищення рівня довіри та ділової репутації. Звичайно ж, основною метою є збільшення обсягів будівництва якісного житла, використання передових методів роботи, що відповідатиме сучасним будівельним нормам і потребам потенційних покупців.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне