RU
Прес-реліз
23.06.2021, 15:45

Компанія "MEDICALASER" отримала премію "Вибір країни" 2020 та 2021

Компанія "MEDICALASER" отримала премію "Вибір країни" 2020 та 2021 - Фото

Компанія буде і в подальшому дотримуватись принципів щодо створення конкурентоспроможної продукції з ціновою орієнтацією на українського споживача

Компанія "MEDICALASER" – виробник лазерних косметологічних апаратів в Україні, наша фабрика розташована в м. Вишгород. Компанія вже 12 років на ринку. За цей час ми виготовили більше 100 моделей апаратів.

Ми збираємо апарати методом великовузлової збірки. Наші співробітники контролюють якість компонентів і комплектуючих, дуже добре знають правила і особливості експлуатації апаратів і проведення процедур, а тому ми можемо завжди точно відповісти на питання клієнтів.

Наші апарати мають саме ті технічні характеристики, які заявлені в технічних умовах. Усі апарати, виробництво, сервісна компанія сертифіковані згідно українського законодавства за системами контролю якості ISO 9001 та ISO 13485.

Компанія неодноразово отримувала відзнаки за якість продукції – станом на 2021 рік ми отримали вісім нагород. Вже другий рік поспіль ми отримуємо нагороду "Вибір Країни", яка мотивує нас на подальше покращення якості продукції, поліпшення сервісу та покращення комунікацій із споживачами.

"Я дуже радий, що наша праця отримує такі почесні відзнаки, як "Вибір Країни". У наших планах на 2021-2022 роки  – отримати сертифікацію європейського рівня на наше виробництво, щоб мати змогу офіційно експортувати апарати в ЄС. Ми працюємо і вдосконалюємося заради наших клієнтів", – Денис Тихорук, засновник компанії "MEDICALASER".

Компанія буде дотримуватися і в подальшому таких принципів, як створення конкурентоспроможної продукції з ціновою орієнтацією саме на українського споживача, поліпшення якості сервісних послуг для споживачів, розширення інтернет-комунікацій задля зручності українських споживачів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне