RU
Прес-реліз
02.06.2021, 15:20

Компанія "ФЕС УКР" з ТМ "MacCoffee" стала переможцем премії "Вибір країни 2020"

Компанія "ФЕС УКР" з ТМ "MacCoffee" стала переможцем премії "Вибір країни 2020" - Фото

Про популярність бренду MacCoffee свідчить статистика, згідно якої кожні 0,1 секунди чашку MacCoffee випивають 13 споживачів

Премія "Вибір Країни" щороку вручається лише одній компанії в кожній номінації і є підтвердженням її високих досягнень за минулий рік. Для визначення переможців застосовується комплексна модель, що охоплює аналіз фінансових показників діяльності та ринкові позиції підприємства у динаміці. "Вибір Країни" також відображає настрої споживачів – через показники продажів продукції та впізнаваності бренду на ринку.

Про популярність бренду MacCoffee свідчить статистика, згідно якої кожні 0,1 секунди чашку MacCoffee випивають 13 споживачів (або 4 мільярди чашок у світі щодня). За свою історію бренд MacCoffee отримав численні  нагороди  за якість на всесвітніх виставках і успішно зайняв своє місце на світових ринках.  Популярним та улюбленим став цей напій і серед українських споживачів, про що говорить нагорода "Вибір Країни".

ТОВ "ФЕС УКР" розташоване у м. Золотоноша Черкаської області та входить у групу компаній Food Empire Holdings (Сінгапур), що є одним зі світових лідерів з виробництва та реалізації розчинних напоїв, заморожених напівфабрикатів, кондитерських виробів і снеків. На території підприємства ТОВ "ФЕС УКР" знаходяться сім виробничих цехів, фізико-хімічна та виробнича лабораторії, склади сировини й готової продукції. Завод може переробляти більше 70 т сировини щодня, випускаючи 3 мільйони пакетиків на добу. Загальна виробнича потужність цехів підприємства становить мільярд саше на рік. Асортимент продукції включає широкий вибір напоїв, що виробляються під торговими марками "MacCoffee", "Петрівська Слобода", "MacFito", "MacChocolate" та чай "Hillway". "MacCoffee" –  провідна торгова марка групи – постійно займає лідируючі позиції в сегменті розчинної кави 3 в 1 на основних ринках групи, включаючи Україну.

Незважаючи на несприятливі зовнішні фактори та карантинні обмеження 2020 рік став плідним для підприємства. У березні 2020 року компанія відкрила новий напрямок: виробництво чаю у фільтр-пакетах, у вересні 2020р. відбувся запуск цеху з виробництва преформ, які використовуються для виготовлення ПЕТ-тари, необхідної для упаковки продукції.

"У компанії працює близько 300 професіоналів. Це згуртований колектив однодумців, здатний вирішувати завдання будь-якої складності. Наша дружна команда з радістю і гордістю сприйняла новину про отримання почесної нагороди "Вибір Країни". Це неабияк надихає та мотивує працювати і розвиватися далі, створювати нові смачні напої для людей. Адже "ТОВ "ФЕС УКР" — компанія, орієнтована саме на людей: своїх співробітників, партнерів і, звичайно ж, покупця. Наш принцип роботи відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки харчових продуктів, чіткому дотриманню технології виробництва продукції. Ми прагнемо задовольнити різні смакові переваги споживачів, тому постійно працюємо над розширенням асортименту кавових напоїв та географії їх продажів".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне