RU
Прес-реліз
12.02.2021, 11:00

Компанія "Євротерминал" відкрила перший митно-ліцензійний склад в Одеському порту

Компанія "Євротерминал" відкрила перший митно-ліцензійний склад в Одеському порту - Фото

Склад побудовано у відповідності до вимог всіх норм українського законодавства

Компанія "Євротерминал" розширює спектр послуг і можливостей для своїх клієнтів. На території вантажного комплексу ТОВ "Євротерминал", в межах міжнародного пункту пропуску "Одеський морський торговельний порт", побудований у відповідності з вимогами всіх норм законодавства і відкритий митний склад (згідно Наказу Міністерства юстиції України до серпня 2012 року – митно-ліцензійний склад або МЛС).

Ми пропонуємо новий вид послуг – послуги МЛС, - прокоментував генеральний директор компанії "Євротерминал Олександр Ейсмонт, – тепер у наших клієнтів і клієнтів Одеського порту з'явилась можливість зберігати вантажі, що знаходяться під митним контролем в режимі МЛС, що, в свою чергу, дозволяє вирішувати такі завдання, як:

  • робота з консолідованими вантажами,
  • можливість застосування в роботі договорів консигнації,
  • розміщення іноземних вантажів на митному складі зі збереженням статусу іноземних товарів на період зберігання,
  • можливість формувати та готувати до відправки малі партії товарів, розміщені на митному складі, а також інші операції, передбачені митним законодавством України.

 

Як відзначають вантажовідправники, зберігання вантажів на території МЛС Сухого порту позитивно позначиться на вартості доставки не тільки завдяки відсутності митних зборів, але і за рахунок оптимізації витрат на сервісні послуги. Особливо актуально це для збірних вантажів, коли накопичення, формування і митне оформлення партії відбувається в межах одного складу мультимодального центру "Євротерминал".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне