RU
Прес-реліз
14.01.2021, 12:42

Компанія ETS Group – надійна спецтехніка від перевірених виробників

Компанія ETS Group – надійна спецтехніка від перевірених виробників - Фото

У компанії ETS Group представлені машини різного типу і призначення

Компанія ETS Group займається поставками спецтехніки на територію України. Організація є офіційним дилером брендів Volvo, Mecalac і SDLG, Sennebogen і Goodyaer, Faresin і Goldhofer. Тут представлені не тільки якісні машини, але і комплектуючи до них. Купуючи спецтехніку від відомих компаній, ви можете бути впевнені в її надійності та безпеки. Машини перевірені на відповідність стандартам, виконані з сучасних матеріалів, поліпшені для оптимізації вашого бізнесу і комфорту водіїв. Для ознайомлення з моделями переходьте на сайт з продажу спецтехніки.

У компанії ETS Group представлені машини різного типу і призначення. Ви можете вибрати прийнятну модель відповідно до заявлених вимог. Якщо не виходить самостійно визначитися з характеристиками, телефонуйте менеджерам компанії. Вони нададуть інформацію про спецтехніку та її призначення, допоможуть вибрати модель, виходячи з потреб бізнесу.

Варіанти спецтехніки в компанії ETS Group

Поставляючи спецтехніку від провідних брендів в, компанія ETS Group пропонує придбати машини для різного типу робіт. Вони використовуються при будівництві цивільних і військових об'єктів, зведенні доріг, розробці кар'єрів. Також є спецтехніка для сільського господарства, для висотних робіт. До останніх машин відносяться підйомні крани.

Крім нової спецтехніки, ви можете придбати варіанти з напрацюванням. Останні дешевше, але не поступаються своєю якістю. Це обумовлено тим, що фахівці компанії перевірили машини на працездатність, замінили зношені вузли й механізми. При придбанні спецтехніки б / у ви можете оформити гарантію. У цьому випадку будь-яка проблема, пов'язана з роботою машини, буде вирішена в короткі терміни. Для цього в компанії обладнаний сервісний центр, оснащений сучасним обладнанням. Тут працюють професіонали, які пройшли відповідне навчання і регулярно підвищують кваліфікацію.

Співпрацюйте з професіоналами та отримуйте кращі пропозиції

Співпрацюючи з компанією ETS Group, ви можете вибрати кращі пропозиції для бізнесу. Сучасна спецтехніка має низку переваг перед застарілими моделями. Плюси полягають в наступному:

  • поліпшення робочих параметрів;
  • висока якість збірки;
  • додаткові елементи для комфортного використання спецтехніки.

Виробники збільшують оглядовість кабін, використовують кондиціонери для комфортної роботи в літню спеку, вдосконалюють механізми управління. Це дозволяє ефективно виконувати завдання, оптимізуючи виробничі процеси. Довіртеся сучасним технологіям і вибирайте машини в компанії ETS Group. Це допоможе розширити бізнес і скоротити терміни виконання робіт.

Вибирайте спецтехніку на сайті ETS Group

Для зручності вибору на сайті компанії представлений каталог, куди додані всі машини що є у наявності. До кожної моделі додано детальний опис, вказані характеристики. Це дозволить вам вибрати відповідний варіант без пошуку рішень в Інтернеті.

Завдяки наявності фільтрів ви зможете впорядкувати спецтехніку по виробнику, призначенням, параметрам. Всього пара кліків – і на сторінці будуть відображені тільки ті машини, які відповідають запитам. Якщо зацікавить одна з моделей, звертайтеся до менеджерів. Вони підкажуть вартість обраної спецтехніки, проінформують про терміни доставки в ваш регіон.

При необхідності покупки запчастин і комплектуючих зверніть увагу на оригінальні деталі. Вони виробляються на заводах-виробниках з урахуванням розмірів і матеріалів. Це гарантує тривалий термін служби машин після заміни запчастин. Ремонтні роботи проводяться в сервісному центрі ETS Group. Вони виконуються в обумовлені терміни без затримок. Звертайтеся до професіоналів, і ви отримаєте спецтехніку і комплектуючи до неї, виконані відповідно до світових стандартів. Бажаючи ознайомитися з особливостями бренду, переходите на сторінку https://ets-group.com.ua/ua/brands/volvo.Також відомості можна отримати у консультантів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: ETS Group
Популярне