RU
Прес-реліз
19.02.2021, 11:24

Компанія Eldorado увійшла в рейтинг надійних підприємств України

Компанія Eldorado увійшла в рейтинг надійних підприємств України - Фото

У 2020 році Eldorado змогла в черговий раз зміцнити свої позиції на ринку

Компанія ELDORADO увійшла в номінацію "ВИБІР КРАЇНИ" і потрапила до рейтингу надійних підприємств України за підсумками 2020 року. Незважаючи на непростий та напружений для бізнесу рік, ELDORADO все ж таки змогла в черговий раз зміцнити свої позиції на ринку.

В 2020 році компанія ELDORADO значні зусилля доклала для покращення сервісу у чотирьох напрямках: запуск магазинів у новому форматі, запровадження нових стандартів обслуговування, розвиток омніканальності та системного підходу до логістики.

Флагманом нового формату став магазин ELDORADO в ТРЦ Lavina Mall, відкритого восени 2020 року. Зміни торкнулись інтер'єру магазину, його освітлення, зонування, оснащення для персоналу. Акценти в інтер'єрі і освітленні підібрані таким чином, щоб максимально сфокусувати увагу покупців на товарах; переобладнання круглих обрисів замість гострих кутів і використання матеріалів із дерева зробило магазин більш затишним. А грамотне зонування робить процес покупки максимально зручним і швидким, рівномірно розподіляючи трафік клієнтів по магазину. До того ж, приємним сюрпризом для покупців стане наявність дитячої й лаунж-зони, а також концептуально нової локації – барної стійки, де покупці можуть випити чашечку кави повністю безкоштовно.

Важливим пріоритетом для роботи став також розвиток омніканального підходу. В рамках цього напрямку в ELDORADO значно покращили якість сервісу, об'єднавши всі канали продажів (онлайн і офлайн) в єдину систему. Завдяки омніканальності клієнти можуть з легкістю переключатися з одного виду покупок на інший, швидко змінювати канали спілкування з продавцем, без труднощів знаходити потрібний товар і отримувати необхідну інформацію в будь-якій точці контакту.

Що стосується логістики, то в цій сфері масштабні зміни почались ще в 2019 році. Одним із ключових рішень став розвиток власної служби доставки. При цьому основний акцент в компанії зробили на покращення сервісу і для клієнтів, які очікують доставку додому, і для магазинів мережі. Планування доставки за часовими інтервалами дозволило створювати маршрути максимально точно, зміна системи мотивації працівників покращила якість роботи, а розвиток доставки через кур'єрські служби дозволив клієнтам обирати найбільш зручний спосіб отримання покупки.

Торгова мережа не зупиняється на досягнутому – в компанії продовжують покращувати сервіс як для покупців, так і для персоналу, щоб забезпечити максимально якісне обслуговування в усіх сферах діяльності мережі.

Торгова мережа електроніки і побутової техніки ELDORADO заснована в 1999 році, а вже в 2003 в Києві був відкритий перший в Україні гіпермаркет компанії. На даний момент мережа налічує більше 120 магазинів в 57 містах України. Компанія пропонує вибір з більше 50 000 моделей сучасної персональної техніки Samsung, Bosch, Philips, Asus, Lg, Whirlpool, Sony та інших провідних виробників. З 2013 ELDORADO – роздрібна мережа електроніки і побутової техніки №1 по товарообігу в Україні.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Eldorado
Популярне