RU
Прес-реліз
22.06.2021, 16:21

Комерційний Індустріальний Банк став переможцем Національної премії "Вибір Країни" 2020

Комерційний Індустріальний Банк став переможцем Національної премії "Вибір Країни" 2020 - Фото

Основною перевагою банку є гнучкість і мобільність

АТ "КІБ" — універсальний банк, який понад 27 років надає професійні та кваліфіковані послуги приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також великим підприємствам. Зареєстрований НБУ 3 грудня 1993 року, свідоцтво про реєстрацію №219. 

Для нас велика честь отримати таку високу нагороду. Визнання нашої роботи свідчить про правильність вибору нашої бізнес-моделі. 

На питання про "Переваги, які дали можливість банку у 2020 році піднятися на 7 позицій в рейтингу НБУ, більш ніж вдвічі наростити активи та при цьому зафіксувати високий прибуток" голова Правління АТ "КІБ" Тетяна Путінцева відповіла наступне: 

"Ми завжди були універсальним банком, але корпоративний бізнес є для нас пріоритетним. При цьому, безумовно, наші зусилля також спрямовані на створення комфортного сервісу і для фізичних осіб. 

Основною нашою перевагою перед великими банками є наша гнучкість і мобільність. Завдяки підтримці нашого іноземного акціонера, ми отримуємо оперативну інформацію про тенденції на європейських ринках, про заходи, що проводяться західними банками. Це дає нам можливість оперативно приймати необхідні рішення та ефективно реалізовувати стратегію розвитку банку. 

Не менш важливою перевагою є напрацьований досвід роботи в корпоративному сегменті. У сьогоднішніх непростих ринкових умовах ми багато уваги приділяємо консультаційній підтримці Клієнтів, знаходимо механізми вирішення нестандартних бізнес-завдань і намагаємося з розумінням ставиться до тимчасових труднощів. Ми активно нарощуємо кредитний портфель, збільшуємо обсяг операцій з факторингу і гарантіям. 

Все це стало можливим завдяки професійній команді Банку. Безумовно, ставши банком зі 100% іноземним капіталом, довіра до нас зросла. Це, своєю чергою, сприяло суттєвому приросту ресурсної бази та збільшення числа вкладників. У нас з акціонером єдине бачення розвитку банку, ми впевнено дивимося в завтрашній день і переконані що цілі стратегії будуть досягнуті".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне