RU
Прес-реліз
28.05.2021, 12:22

Коли потрібно звертатися до нарколога? В "МедікоМенте" відповіли на питання

Коли потрібно звертатися до нарколога? В "МедікоМенте" відповіли на питання - Фото

У центрі Medicomente проводиться анонімна консультація нарколога-психотерапевта, а також – комплексне лікування

Фахівці центру комплексного лікування залежностей і депресій Medicomente розповіли, в яких випадках потрібно консультацiя нарколога з метою виявлення або лікування наркотичної залежності.

Увага! У кожному конкретному випадку симптоми і причини для звернення до фахівця можуть бути різними. Для кожного наркотику є свої маркери. Якщо у вас є підозри або питання – зв'яжіться з лікарем для консультації.

Немає нічого ганебного або поганого в тому, щоб шукати професійної, кваліфікованої допомоги, незалежно від життєвої ситуації. Проблеми з наркотиками – один з таких випадків, коли людині, навіть якщо хоче, складно побороти залежність поодинці. Нарколог – це той помічник, який може допомогти і в психологічному, і у фізичному плані.

Зміни в поведінці

Для людей, які стали залежні, в тому числі від наркотичних засобів, властиво змінений поведінку. Якщо ви помітили, що ваш близький став надмірно збудженим або навпаки, апатичним, сонливою, якщо він став жорстоким або агресивним, замкнутим, якщо у нього з'явилися суїцидальні думки – це тривожні ознаки того, що потрібно записатися на консультацію до нарколога.

Прояв кримінальний дій, аж до крадіжок, грабежу, фізичного насильства і вбивств – це теж одна з ознак, що людина знаходиться у владі залежності.

Зміни в спілкуванні

Якщо людина зауважив за своїм близьким, що у того раптом не стало друзів, а в колі спілкування з'явилися підозрілі особи, якщо у нього з'явилися конфлікти на роботі або було звільнення, якщо взагалі з роботою, спілкуванням, навчанням з'явилися серйозні труднощі – це одна з ознак , що потрібна допомога психотерапевта і, можливо, психотерапевта-нарколога.

Зміни в фізіології

Серед найбільш поширених фізичних маркерів того, що людина почала вживати, можна відзначити – загальмованість, розширені зіниці, худобу. Відомі ознаки – це сліди від уколів, проблеми з пам'яттю і галюцинації.

На жаль, наслідком наркотичної залежності можуть стати хвороби, які викличуть фізіологічні зміни. До таких недуг відноситься СНІД, гепатити В і С, різні венеричні та інфекційні недуги. Їх потрібно лікувати.

Чому Medicomente

В центрі Medicomente проводиться анонімна консультація нарколога-психотерапевта, а також проводиться комплексне лікування наркотичної, алкогольної, ігрової та інших залежностей. Центр пропонує максимально комфортне і ефективне апаратне і психотерапевтичне лікування пацієнтів, а також програми детоксикації та відновлення.

Щоб дізнатися про випадки, коли потрібно звертатися до нарколога, і як вести себе в разі, якщо ви або ваш близький хоче побороти залежність, зв'яжіться з фахівцями центру.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Medicomente
Популярне