RU
Прес-реліз
10.09.2020, 09:30

KMW Special: inspiration talk «VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції»

KMW Special: inspiration talk «VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції» - Фото

Сесія відбудеться онлайн, 15 вересня з 16:30 до 17:20

Незабаром очікується ратифікація Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою, яка відкриє широкі можливості для співробітництва. У період пандемії міжнародна співпраця в галузі виробництва контенту значно ускладнилась, тому особливо актуальними стали напрямки анімації та візуальних ефектів. Тож сесія стане унікальною нагодою послухати провідних канадських VFX-експертів, які працювали над легендарними блокбастерами від NETFLIX, MARVEL, DISNEY та дізнатися, як працюють гіганти індустрії.

Нейшо Алі – засновниця та президентка SPINVFX, провідної міжнародної компанії з виробництва візуальних ефектів. У її доробку проєкти  «Гра престолів» (Game of Thrones), «Фарго» (Fargo), «Дивні дива» (Stranger Things). Нейшо розповість про підхід SPINVFX до масштабних міжнародних VFX-колаборацій, про напрям анімації та досвід залучення спеціалістів з усього світу до проєктів компанії, поділиться досвідом пошуку партнерів і фінансування для проєктів.

VFX-супервайзер Уеслі Сьюелл розкаже, як створювалися візуальні ефекти до фільму MARVEL «Залізна людина» (Iron Man).  У його порфоліо також — найвідоміші франшизи MARVEL – «Месники» (The Avengers) та «Тор» (Thor), він тісно співпрацював з Рідлі Скоттом над фільмами «Гангстер» (American Gangster), «Хороший рік» (A Good Year) та історичним епосом «Царство небесне» (Kingdom of Heaven). Уеслі є інноватором у розробці та обробці 3D-фільмів, його техніки сьогодні використовуються чи не в усіх голлівудських 3D-проєктах, а його внесок в індустрію відзначений престижними преміями, зокрема The Lumiere Award.

Модератор сесії: Єгор Борщевський, генеральний директор POSTMODERN Digital, провідної української CG&VFX-компанії, що входить до складу FILM.UA Group.

Секцію організовано компанією MRM за підтримки Посольства Канади в Україні, співорганізатор – Українська кіноасоціація.

Генеральний партнер KMW – Канал «Україна».

KYIV MEDIA WEEK Special відбудеться онлайн 15 вересня з 14:00 до 18:30. У програмі подій також дискусії «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?» — за підтримки Європейського Союзу, «Новини, фейки, маніпуляції, а також місце позитивної інформації в інформаційних програмах» та «Контент, що змінює світ. Історії успіху та перспективи української аудіовізуальної індустрії» — за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Напередодні, 14 вересня, відбудеться 10-ий Міжнародний медіафорум  KYIV MEDIA WEEK. Global Marathon, організований компанією Media Resources Management за підтримки Українського культурного фонду. KMW Global Marathon представить ексклюзивну аналітику найбільших медіаринків від Азії до Південної Америки від провідних міжнародних агентств та медіаплатформ: The Wit, K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International, Glance; найсвіжіші дослідження українського аудіовізуального сектору від Media Business Reports (MBR); тематичні панельні дискусії за участі представників ключових українських та іноземних медіакомпаній, прямі включення авторитетних експертів з різних куточків світу, inspiration talks від зірок індустрії.

Сайт: https://kyivmediaweek2020.com/ 

Реєстрація: https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration

Участь в онлайн форумі – безкоштовна

Стежте за нашими новинами в соцмережах: Facebook, Instagram

Media Business Reports (MBR) є головним інформаційно-аналітичним партнером KYIV MEDIA WEEK та платформою онлайн-трансляції форуму.

Міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK (далі – KMW) – найбільший медіафорум Центральної та Східної Європи, головна медійна подія в Україні, що об’єднує міжнародний ринок контенту та ряд ексклюзивних B2B заходів. KMW проводиться щорічно в Києві з 2011 року і є платформою для продуктивного спілкування ключових гравців медіабізнесу країн нашого регіону з колегами та партнерами з усього світу: щороку KMW збирає учасників з більш ніж 35 країн світу. У 2020-му році форум відбудеться в онлайн форматі у зв’язку із карантинними обмеженнями.

Сайт: kyivmediaweek2020.com

Facebook: https://www.facebook.com/kyivmediaweek/

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне