RU
Прес-реліз
11.08.2020, 11:40

KMW Global Marathon презентує ексклюзивну аналітику аудіовізуальної індустрії

KMW Global Marathon презентує ексклюзивну аналітику аудіовізуальної індустрії - Фото

14 вересня міжнародний онлайн форум KYIV MEDIA WEEK Global Marathon об’єднає провідних фахівців аудіовізуальної індустрії з усього світу

Спеціально для KMW міжнародні впливові агентства та медіаплатформи WIT, K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International, Glance готують дослідження глобальної медіаіндустрії та найбільших медіаринків від Азії до Південної Америки. Ключові події, факти і цифри складуть актуальну картину, що допоможе виробникам і дистрибуторам контенту для кіно і ТБ адаптувати свої бізнес стратегії до нових умов, зважити ризики та зрозуміти міжнародні напрямки свого розвитку.

Найсвіжішу аналітику українського аудіовізуального сектору готують експерти MRM та інформаційно-аналітичного видання Media Business Reports (MBR):

  • Всеукраїнське опитування відвідувачів кінотеатрів «Як змінилися глядацькі настрої українців через пандемію COVID-19» – перше в нашій країні комплексне соціологічне дослідження такого масштабу, має особливу цінність саме зараз, коли кінопрокат поступово відновлює свою роботу;
  • Аналітичний огляд «Тренди теледивлення в Україні» дозволить українським медіагрупам, телепродакшенам, гравцям рекламного ринку отримати комплексну актуальну інформацію про потреби і смаки телеаудиторії та сприятиме появі в українському телепросторі нового якісного контенту;
  • Онлайн-опитування «Актуальні проблеми та потреби української аудіовізуальної індустрії», покаже актуальні інформаційні запити гравців медіаринку, реакцію індустрії на карантинні обмеження та глобальні економічні зміни. Результати дослідження є надзвичайно важливими для модернізації існуючих бізнес-моделей та вибудовування нових правил гри в галузі.

Якщо ви задіяні в управлінні, виробництві, дистрибуції та промоції контенту для кіно та телебачення, і ваша професія дотична до будь-якої сфери сучасного медіабізнесу – формати, серіали, анімація, digital-технології, дитячий контент, законодавство, міжнародна копродукція, та ін., варто позначити 14 вересня у своєму графіку та зареєструватися на KMW Global Marathon.

Цього року участь у форумі – безкоштовна. Усі зареєстровані учасники у жовтні отримають пост-огляд документ White Paper за матеріалами Форуму. Вперше комплексна аналітика світового та українського медіаринку вийде за межі внутрішньо індустріального «таємного знання» та буде доступною усім охочим.

14 вересня | 10:00 – 19:00

Сайт: https://kyivmediaweek2020.com/

Реєстрація: https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration

Форум підготовлено компанією MRM за підтримки Українського культурного фонду.

Генеральний партнер –  канал «Україна».

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне