RU
Прес-реліз
27.04.2021, 10:30

Клініка естетичної косметології Smart Beauty Clinic отримала премію "Вибір країни 2020"

Клініка естетичної косметології Smart Beauty Clinic отримала премію "Вибір країни 2020" - Фото

Коли твої клієнти тебе цінують і люблять – це найвища нагорода

У сфері краси завжди панувала жорстка конкуренція. Щоб вибороти своє місце та отримати любов і визнання клієнтів, потрібно бути на кілька кроків вперед від конкурентів. Слідкувати за трендами не лише у своїй сфері у рамках країни, а й переймати і вдало використовувати закордонний досвід. Адаптувати його під потреби споживача та виокремлювати лише те, що буде корисним. У компанії "Smart Beauty Clinic" — це виходить блискуче. Про що свідчать численні позитивні відгуки клієнтів, розвиток та ріст компанії, стабільність у колективі та інші фактори, а ще — нагорода "Вибір країни". Щоб отримати нагороду, потрібно пройти аналіз даних за методикою URSA-50. Це незалежний моніторинг відкритих 49-ти джерел інформації про українські компанії. Методика за допомогою математичної формули аналізує та сегментує компанії. Тому все прозоро, об’єктивно та чесно. Враховує показники прибутковості, фінансової стійкості та місце на ринку. Отримати нагороду може лише одна компанії з однієї сфери, і для цього потрібно мати підтверджені високі досягнення.

Кожна велика перемога починається з маленького кроку

Олена Демченко, засновниця та провідна лікарка-косметолог інноваційної клініки так говорить про свої перші кроки в бізнесі: "Колись починала з невеликої студії в орендованій квартирі. Клієнти були задоволені і рівнем послуг, і спілкуванням. Люди поверталися та приводили своїх знайомих, рекомендували мене іншим. Коли я вже не могла сама приділяти достатньо уваги всьому, то зрозуміла, що це — ріст. Час масштабуватися і грати "Ва-банк". Так з’явилася клініка Smart Beauty. Головною ідеєю, яка стала поштовхом для створення саме інноваційної клініки — бажання розбудувати в Кривому Розі таку клініку, де все буде на найвищому рівні, і щоб серед лікарів — лише профі. В місті достатньо звичайних та хороших клінік, але всі вони доволі локальні і не мають візії майбутнього. Я ж зруйнувала цей стереотип".

 

Чому клієнти обирають Smart Beauty

В клініці Smart Beauty працюють професійні лікарі, які постійно відвідують семінари та фахові навчання. Тут немає тих, хто працює "від дзвінка до дзвінка". Жодних проблем із тим, щоб приділити більше уваги клієнтам, проконсультувати чи відповісти в неробочий час. Тут використовують лише сучасне обладнання — це є вагомою перевагою, бо в Україні не так багато салонів можуть похизуватися таким:

  • ICOONE LASER — для моделювання контурів обличчя і тіла, усунення целюліту і розтяжок, набряків і зморшок.
  • LIGHTSHEER DESIRE — для швидкої і безболісної діодної лазерної епіляції з технологією вакуумного посилення.
  • ENDYMED — для мікрогольчатого і 3DEEP RF-ліфтингу. Спосіб ефективної і безпечної боротьби з рубцями, розтяжками, постакне, пігментацією і нерівностями рельєфу шкіри.
  • LASEMD — для біоревіталізації, лікування алопеції, усунення акне і рубців, пігментації, глибокого зволоження, лазерного шліфування, вирівнювання рельєфу шкіри, створення бейбі-фейсу.

Всі апарати сертифіковані FDA (США), CE (Європейський Союз) і МОЗ України.

В Smart Beauty Clinic все відбувається на вищому рівні: від спілкування з клієнтами до процедур. Весь персонал клініки вдячний своїм клієнтам за те, що вони довіряють саме їм свою красу, і готовий плідно працювати, щоб показувати результат. Якщо любиш те, що робиш — клієнти відчувають це. І їм подобаються такі компанії. Тому Smart Beauty Clinic й отримала нагороду "Вибір країни 2020". І це лише початок.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне