RU
Прес-реліз
22.12.2020, 16:47

"Клімат-майстер" нагороджений Національною премією "Вибір країни" 2020

"Клімат-майстер" нагороджений Національною премією "Вибір країни" 2020 - Фото

Компанія "Клімат-майстер" стала переможцем серед кращих компаній України і офіційно отримала статус "Вибір країни" 2020!

Команда експертів премії "Вибір Країни" щорічно визначає кращі компанії країни в більш ніж 150 категоріях діяльності шляхом об'єктивного аналізу фінансових показників, статистичних та маркетингових даних на національному та регіональному рівні.

ТОВ "КЛІМАТ-МАЙСТЕР" вже 13 років стрімко розвивається на ринку товарів і послуг України в сферах кондиціонування, опалення і вентиляції. За час своєї роботи компанія ТОВ "КЛІМАТ-МАЙСТЕР" успішно підтвердила свою надійність у співпраці з багатьма найбільшими підприємствами України, в тому числі з такими як Українська залізниця, Енергоатом, Нова Пошта, ДТЕК і навіть Кабінет міністрів України!

"Для нас "ВИБІР КРАЇНИ" – це підтвердження наших досягнень. Наш основний принцип – це "Робота на результат" і орієнтованість на клієнта, незалежно від того, велике це підприємство або проста людина, якій потрібен додому кондиціонер. Завдяки відповідальному підходу до роботи ми будуємо довірчі і довгострокові відносини зі своїми клієнтами, а це і створює позитивну репутацію компанії", – зазначив Директор ТОВ "КЛІМАТ-МАЙСТЕР" Павло Резник.

У майбутньому, компанія ТОВ "КЛІМАТ-МАЙСТЕР", також продовжить тримати курс на впровадження енергоефективних та альтернативних рішень в сферах кондиціонування, опалення і вентиляції.

Національна премія "Вибір Країни" починаючи з 2014 року проводить оцінку підприємств за методом URSA 50 (Ukrainian Rating System of Awards) і містить аналіз даних Держкомстату, замовлення вибірки по КВЕД від аналітичних агентств, щоквартальні маркетингові дослідження по 49 відкритих джерелах, а також фінансові показники FinScore і MarketScore.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: