RU
Прес-реліз
31.01.2020, 16:51

Кислототривка плитка від Stoffmark – найкраще рішення

Кислототривка плитка від Stoffmark – найкраще рішення - Фото

Звертайтеся до менеджерів Stoffmark – вони допоможуть вам обрати покриття відповідно до всіх параметрів

Керамічна кислототривка плитка – це міцний облицювальний матеріал для промислових підприємств, де важлива стійкість до температурних перепадів, впливу вологи, кислот, лугів та інших агресивних речовин. Цей матеріал використовується в цехах, де стоїть важке обладнання, передбачена висока прохідність або проїзд вантажного транспорту. 

Кислототривке облицювання важливе для хімічної, харчової та металургійної галузі, його активно використовують на таких об'єктах:

 • в молочних, рибних і м'ясопереробних цехах;
 • на кухнях ресторанів і в пивоварнях;
 • в автомайстернях;
 • лікарнях і хімічних лабораторіях.

Переваги кислототривкої плитки

Плитку з кислототривкими властивостями виготовляють з тугоплавкої глини за особливою технологією. Сировину піддають екструдуванню або пресують при температурі 1300 градусів за Цельсієм, завдяки чому воно стає дуже міцним. Промислове покриття характеризується низкою важливих переваг.

 • Висока міцність при стисненні (більше, ніж у залізобетону), тому матеріал витримає вагу важкого устаткування або вантажного транспорту.
 • Стійкість при контакті з концентрованими лугами та кислотами.
 • Стійкість до перепадів температур, екстремально високих і низьких температурних режимів.
 • Показник вологовбирання – менше ніж 0,5%.
 • Антистатичні властивості, легкість у догляді та прибиранні.
 • Неслизька поверхня, що знижує ризик травмування працівників.

Кислототривке покриття для підлоги: ціни та монтаж

Якщо ви шукаєте міцний матеріал для облицювання робочих поверхонь на своєму підприємстві, найкраще рішення – це кислототривка плитка. Купити якісне покриття можна в компанії Stoffmark, яка представляє в Україні провідний концерн з виробництва промислової спецхімії MC-Bauchemie Muller GmbH.

Під час вибору потрібного варіанту потрібно врахувати інтенсивність хімічного та фізичного навантаження на підлогу в майбутньому. Ціна плитки також залежатиме від її товщини, формату та класу ковзання. Звертайтеся до менеджерів Stoffmark – вони допоможуть вам обрати покриття відповідно до всіх параметрів.

Монтаж покриття для підлоги здійснюється в такому порядку.

 1. Технічна експертиза. Спочатку фахівці вивчать умови експлуатації покриття, а потім розроблять проєкт монтажу плитки з урахуванням навантаження на підлогу. Вони проведуть експертизу і визначать міцність бетонної основи.
 2. Укладання. Професіонали доберуть клей та затирку з урахуванням запланованого хімічного та фізичного навантаження, щоб забезпечити оптимальну адгезію. Вони здійснять монтаж відповідно до технологічних вимог.
 3. Експертна оцінка. Фахівці найвищої кваліфікації оцінять якість робіт.

Замовити кислототривкі матеріали онлайн в Україні можна в інтернет-магазині Stoffmark. Брендова плитка кислототривка може похвалитися винятковим терміном експлуатації – до 40 років. Це ідеальне рішення для будь-якого промислового підприємства.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: