RU
Прес-реліз
10.02.2021, 18:00

КАСКО антистрес від VUSO – надійний захист вашого авто

КАСКО антистрес від VUSO – надійний захист вашого авто - Фото
Иллюстративное фото: pixabay.com

Продукт передбачає компенсацію за всіма ризиками повного КАСКО

Водії та навіть пасажири розуміють, як це — бути без автомобіля. Комфорт цінується усіма, а коли машина потрапляє в ДТП і виходить з ладу, це відразу ж відчувається. Страхова компанія VUSO створила продукт, який кожен водій може сформувати суто під свої запити, бюджет, особливості машини.

КАСКО АНТИСТРЕС від VUSO — це гарантія того, що ви не залишитеся надовго без свого авто. Понад 80% клієнтів отримують виплати за цим видом страхування терміном до 7 днів.

Продукт передбачає компенсацію за всіма ризиками повного КАСКО: викрадення, повне знищення, часткові пошкодження в ДТП, протиправні дії третіх осіб, а також — ремонт при пожежах, стихійних лихах і нападах тварин. Крім того, в пакеті Преміум передбачені додаткові компенсації за моральну шкоду, пошкодження колеса/диска і до 1 млн грн у разі нещасного випадку в ДТП.

СК VUSO знає, як непросто збирати багато різних документів, щоб отримати виплату. Тому в їх КАСКО виплати здійснюються без довідок від поліції. Ця опція поширюється на необмежену кількість страхових випадків і без обмеження в сумі виплачених коштів.

Оператори VUSO дадуть відповідь на ваш дзвінок протягом 5 секунд. Ви отримаєте повний супровід страхового випадку, незалежно від обраного пакета КАСКО. Кожен застрахований водій стає володарем карти VUSO ASSISTANCE.

Крім усього іншого, VUSO піклується, щоб їх клієнти не переплачували за опції, які їх не цікавлять. Ви самостійно обираєте наповнення ризиків у вашому полісі КАСКО.

Страхова компанія VUSO входить в ТОП 10 великих страховиків по КАСКО, згідно з рейтингом журналу Insurance Top. Тільки за 6 місяців минулого року СК виплатила автомобілістам понад 57 мільйонів гривень!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне