RU
Прес-реліз
25.03.2021, 16:23

Карта покриття 4G в Україні продовжує розширюватися

Карта покриття 4G в Україні продовжує розширюватися - Фото

Фахівці Київстар допомогли розібратися з перевагами 4G мобільного зв’язку, розповіли про карту покриття й про спосіб розподілу частот

З минулого року оператори почали активно пропонувати абонентам перейти на нову технологію зв'язку: покриття 4G стає ширшим, його переваги тепер можна відчути в усіх регіонах України. Вже 12 млн осіб оцінили швидкісний інтернет, якісний зв'язок і максимально комфортні умови користування.

Фахівці Київстар допомогли нам розібратися з перевагами 4G мобільного зв’язку, розповіли про карту покриття ультрашвидкого інтернету й про спосіб розподілу частот. Читайте всі подробиці у статті.

Якою є зараз карта 4G-покриття

Лідерська позиція на ринку телеком-послуг належить оператору Київстар, що встановив 13,2 тис. базових станцій. Така карта покриття 4G в Україні свідчить про можливість забезпечити стабільний зв'язок й інтернет майже в кожному куточку країни: у всіх великих містах, селищах і навіть невеличких селах від 2 тис. мешканців. З 2018 року компанія продовжує розширювати географію покриття, намагаючись покращити зв’язок й у віддалених регіонах, щоб кожний українець міг скористатися швидкісним інтернетом.

За яким принципом розподіляється зв’язок в Україні

Найзатребуванішим діапазоном частот залишається 1 800 МГц. Ефективно використовувати його можна лише після рефармінгу, коли всі оператори обмінюються частотами, щоб кожен абонент міг скористатися технологією. Інакше карта покриття виглядатиме фрагментарно: на одному боці вулиці 4G буде, а на протилежному – вже ні. 

У великих містах і маленьких селах найчастіше застосовується частота 2 600 МГц, віддаленим селам і селищам залишається поки задовольнятися 800–900 МГц.

Переваги 4G (LTE) над 3G

Головна цінність технології – у високій швидкості передавання даних і роботі на новому поколінні SIM-карт. Вона забезпечує стабільне з'єднання з оператором, та й місткість мережі збільшується, завдяки чому абоненти можуть користуватися всіма перевагами швидкісного інтернету.

Плюси 4G:

  • скорочує Ping, тож час завантаження кожної сторінки значно зменшується, отже, отримати потрібну інформацію можна швидше;
  • висока місткість мережі дає абонентам можливість користуватися високошвидкісним інтернетом навіть у місцях масового скупчення людей, наприклад на концертах або матчах. А от раніше виникали проблеми перевантаження, через що з'єднання було менш стабільним;
  • середня швидкість 3G у кілька разів нижча за 4G. Різницю користувачі відчувають вже на першій хвилині, коли будь-які сайти або ігри завантажуються в десятки разів швидше.

Фахівці рекомендують після переходу на 4G одразу налаштувати мобільний пристрій на потрібну мережу. У деяких моделях смартфонів налаштування відбуваються автоматично, та якщо у вас такої функції немає, скористайтеся інструкцією, що міститься на офіційному сайті Київстар.

З новим форматом зв'язку можна забути про тривалі завантаження й втрати пакетів даних. Це ідеальний варіант для перегляду мультимедіа без зупинок, моніторингу пошти, спілкування в соціальних мережах, відвідування веб-сторінок.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Київстар, 4G
Популярне